Wiadomości

Kuchenne rewolucje w Tarnowskich Górach. Emisja odcinka z udziałem tarnogórskiej restauracji już dziś

Na początku roku Tarnowskie Góry odwiedziła Magda Gessler. Kuchenne rewolucje zostały przeprowadzone w lokalu przy ulicy Lewka. Restauracja zmieniła nazwę na "Bistro czy Kapusty?". Wiadomo już, kiedy będzie można zobaczyć w telewizji odcinek nakręcony w Tarnowskich Górach. Właśnie podano datę emisji.

Kuchenne rewolucje w Tarnowskich Górach. ART Smaku przeszedł metamorfozę

Na początku lutego Urząd Miejski w Tarnowskich Górach poinformował, że restaurację ART Smaku odwiedziła Magda Gessler. Lokal po metamorfozie został otwarty 13 lutego.

W trakcie odwiedzin Magdy Gessler nie tylko zmienił się wystrój lokalu i karta menu. Restauracja także zyskała nową nazwę. Od tamtej pory lokal nazywa się "Bistro czy kapusty?". Jak sama nazwa wskazuje w karcie można znaleźć kilka potraw, których głównym składnikiem jest kapusta.

Kilka dni po zakończonych kuchennych rewolucjach, na jaw wyszły problemy finansowe właściciela restauracji. Jak poinformowali portal Eska.pl byli pracownicy restauracji, właściciel zalegał z wypłatą sporej sumy. O sprawie szerzej pisaliśmy tutaj.

Magda Gessler w Tarnowskich Górach. Znamy DATĘ emisji odcinka

Wiadomo, już kiedy będzie można zobaczyć w telewizji kuchenne rewolucje, które przeprowadzono w restauracji przy ulicy Lewka. Emisja odcinka nakręconego w restauracji ART Smaku odbędzie się w czwartek, 16 maja o godzinie 21.35.

W sieci można zapoznać się już także z zapowiedzią odcinka. Jak przyznaje właściciel restauracji, jej otwarcie spowodowane było kryzysem wieku średniego. Czego jeszcze możemy dowiedzieć się z zapowiedzi?

Na początku Sebastian i Sylwia zatrudniali sporą ekipę, łącznie z szefami kuchni, ale okazało się, że goście dostają np. nieświeże mięso… Kiedy klientów zaczęło ubywać, właściciele postanowili wziąć prowadzenie restauracji we własne ręce. Sebastian został szefem kuchni, a Sylwia zajęła się obsługą gości. Niestety zdarza się, że w tygodniu do restauracji zajrzy jedynie 10 osób… - czytamy w opisie.

Zobaczcie, jak po kuchennych rewolucjach prezentuje się "Bistro czy kapusty?".