Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Rafał Kurzajewski dostali pracę... w Afryce?! Wiemy o planach pary

2024-05-15 12:45

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to jedna z najbardziej popularnych par polskie showbiznesu. "Kurzopkowie" poznali się na planie programu "Pytanie na śniadanie", ale od pewnego czasu nie pracują już dla TVP. Teraz poznaliśmy dalsze losy zakochanych.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski lubią razem pracować

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wywołał ogromne kontrowersje w polskich mediach. Parę prezenterów połączył gorący romans, który doprowadził Cichopek do odejścia do swojego męża Marcina Hakiela! "Kurzopkowie" przez lata prowadzili poranny program telewizji śniadaniowej "Pytanie na śniadanie", na antenie TVP 2, a ich przyjaźń z czasem przerodziła się w prawdziwe uczucie. 

Zmiany w Telewizji Polskiej sprawiły, że para musiała opuścić program na początku tego roku. Kurzajewski i Cichopek jednak nie zamierzali próżnować i w marcu wystartowali ze swoim autorskim podcastem "Serio?", w którym gościli już m.in. Sebastiana Karpiela-Bułeckę oraz Roberta Motykę. Jak się okazuje, to nie koniec ich planów biznesowych. 

Przed parą pojawiło się nowe wyzwanie 

Katarzyna Cichopek w ostatnich dniach chwaliła się na Instagramie pobytem w słonecznym Egipcie. Szybko wyszło na jaw, że para wcale nie jest na urlopie, a udało się do Afryki w celach biznesowych. Prezenterzy poprowadzą  poprowadzą galę 25. lecia biura podróży Wakacje.pl!

To będzie gorący wieczór - podpisała wspólne zdjęcie z Maciejem Kurzajewskim Cichopek

Sądząc po eleganckich strojach pary, impreza musiała być bardzo luksusowa! Maciejowi i Kasi życzymy oczywiście powodzenia, zarówno w karierze, jak i miłości! 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zwiedzają świat