gwiazdy

Cała na biało Roksana Węgiel, Margaret z czerwonym okiem i Doda jak Barbie. Tak wyglądały gwiazdy na ramówce Polsatu!

2024-05-15 16:23

Polsat Hit Festiwal 2024 zbliża się wielkimi krokami. Poprzedzająca wydarzenie konferencja prasowa ściągnęła wielkie gwiazdy. Na czerwonym dywanie brylowały między innymi Doda, Roksana Węgiel, Margaret oraz Blanka. Nie zabrakło też przedstawicieli męskiej części polskiej sceny muzycznej, m.in. Skolima, Dawida Kwiatkowskiego czy Malika Montany.

Tegoroczny Sopot Festiwal w wersji Polsatu odbędzie się pod zmienioną nazwą. Zamiast Polsat SuperHit Festiwalu, będziemy mieć do czynienia po prostu z Polsat Hit Festiwalem. Na scenie po raz kolejny pojawią się artyści, którzy w ubiegłym roku sprzedali najwięcej płyt oraz wylansowali największe radiowe hity, a także ci, którzy świętują wyjątkowe jubileusze. 24-25 maja na scenie zobaczymy m.in. Dodę i Smolastego, Roxie Węgiel, Golec uOrkiestrę czy Majkę Jeżowską. Na niespełna 10 dni przed startem wydarzenia w Warszawie odbyła się specjalna konferencja prasowa, na której nie zabrakło występujących na deskach Opery Leśnej gwiazd. Doda postawiła na "look" Barbie, Roksana Węgiel na zwiewną, letnią sukienkę, a Margaret postawiła na... hipnotyzujące soczewki. Zobaczcie, jak artyści prezentowali się na konferencji Polsat Hit Festiwalu 2024. Kto zaszczycił swoją obecnością i zachwycił na ściance? Lista gwiazd była wyjątkowo długa!

Doda ma bardzo wysokie IQ. Niedowiarkom pokazała nawet dyplom!

DODA o swoim telewizyjnym MARZENIU: „Jest mi bardzo PRZYKRO”

Gwiazdy na konferencji Polsatu

Na konferencji Polsat Hit Festiwalu roiło się od gwiazd. Na miejscu zabrakło naprawdę nielicznych! Sprawdźcie, kto brylował na ściankach, udzielał wywiadów i zapowiadał niesamowite show, które już 24 i 25 maja w Sopocie. Galerię ze zdjęciami z eventu znajdziecie na samej górze strony.