Wybiegaj w Przyszłość - projekt pomoże polskim sportowcom! Kiedy i o co chodzi?

2022-01-27 11:21
Wybiegaj w Przyszłość - rusza innowacyjny projekt. O co w nim chodzi?
Autor: Fundacja Zdrowy Ruch Wybiegaj w Przyszłość - rusza innowacyjny projekt. O co w nim chodzi?

Wybiegaj w Przyszłość to jeden z projektów organizowany przez Fundację Zdrowy Ruch. Program posiada dwa filary: wspiera finansowo młodych biegaczy fundując stypendia oraz edukuje całą społeczność lekkoatletyczną oraz osoby zainteresowane wybraną tematyką. O co w nim tak naprawdę chodzi? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Wybiegaj w Przyszłość - projekt dedykowany całej społeczności lekkoatletycznej, a w szczególności młodym sportowcom, ich rodzicom i trenerom. O co dokładnie chodzi? Będą to otwarte spotkania online, transmitowane na YouTube, podczas których poruszane będą zagadnienia dotyczące różnych aspektów kariery sportowej. Celem jest podnoszenie świadomości w obszarach m.in. metod uczenia się, dietetyki, regeneracji, psychologii, planowania kariery, rozwoju kariery dwutorowej, budowania marki osobistej sportowca i wielu, wielu innych!

ZIO Pekin 2022 - ceremonia otwarcia. Kiedy i gdzie oglądać rozpoczęcie Zimowych Igrzysk Olimpijskich?

Jan Tomaszewski masakruje PZPN! Mówi o donoszeniu, porównania do papieża | Futbologia

Wybiegaj w Przyszłość - kiedy warsztaty online?

Wybiegaj w Przyszłość startuje 31 stycznia 2022. Wtedy właśnie odbędzie się pierwszy z ośmiu otwartych, bezpłatnych warsztatów edukacyjnych organizowanych przez Fundację Zdrowy Ruch. Inicjatywa ma pomóc młodym lekkoatletom, ich trenerom i rodzicom mądrze planować, budować i zarządzać karierą sportową.

Wybiegaj w Przyszłość - gdzie oglądać?

Pierwszy warsztat poprowadzi Tomasz Smokowski, dziennikarz sportowy i twórca Kanału Sportowego. Gościem będzie Marek Plawgo, czyli były lekkoatleta, rekordzista Polski na 400m ppł, multimedalista Mistrzostw Świata i Europy. Tematem spotkania będą Blaski i cienie zawodowej kariery lekkoatlet. Podczas spotkania Marek Plawgo opowie jak wygląda kariera zawodowca od kuchni. Na bazie swojego wieloletniego doświadczenia, podkreśli, na co zwracać uwagę zaczynając przygodę ze sportem, jakich błędów unikać, a także zdradzi, co cennego można zyskać na całe życie, będąc w środowisku lekkoatletycznym. Czeka nas więc dawka wiedzy i motywacji - nie tylko do podnoszenia swojego poziomu sportowego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze