Wojtek Szczęsny pocieszał płaczącego synka. MOCNO wzruszający moment po meczu Polska - Francja

Autor: Zheng Huansong/Xinhua News/East News // transmisja telewizyjna TVP SPORT Wojtek Szczęsny pocieszał płaczącego synka. MOCNO wzruszający moment po meczu Polska - Francja

2022-12-05 9:15

Reprezentacja Polski przegrała z Francją 1:3 w 1/8 finału mistrzostw świata, ale niewątpliwie jest to porażka, której nie można się wstydzić. Biało-czerwoni pokazali charakter, serce do walki i nie zamknęli się we własnym polu karnym, tak, jak było to w pierwszych trzech meczach. Tuż po odpadnięciu z mistrzostw świata poznaliśmy kolejnego kibica reprezentacji Polski. To Liam Szczęsny, syn Wojtka Szczęsnego, który ze łzami w oczach pogodził się z porażką i odpadnięciem drużyny taty z mundialu.

1. Wojciech Szczęsny - pocieszanie synka

Wojciech Szczęsny pocieszał płaczącego synka, a widok ten obiegł i wzruszył cały świat. Internauci z różnych zakątków świata zachwycali się przeuroczym momentem, gdy bramkarz reprezentacji Polski i Juventusu Turyn próbował przetłumaczyć swojemu synkowi, Liamowi, co dokładnie się stało. Wszyscy jednogłośnie napisali, że nieważne jakie bramki zostaną strzelone do końca tych mistrzostw świata. Właśnie obejrzeliśmy najpiękniejszy i najbardziej uroczy moment tego mundialu. Sam Wojciech Szczęsny ma za sobą doskonały, najlepszy w swojej karierze turniej. Między innymi za jego sprawą zremisowaliśmy z Meksykiem i utrzymaliśmy swoje szanse na awans w pojedynku z Arabią Saudyjską. W spotkaniu z Argentyną wybronił rzut karny strzelany przez Leo Messiego. W meczu 1/8 finału z Francją również pokazał jakość i udowodnił, że jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie.

Mundial 2022 DRABINKA - pary 1/8, ćwierćfinał i półfinał. Jak wygląda drabinka mundialu 2022?

Ćwierćfinał Mundial 2022 - DRABINKA, WYNIKI, TABELA. Jakie mecze w 1/4 mundialu 2022?

Auf Wiedersehen Niemcy! Nasi GÓRĄ! Polacy OSZALELI z radości | Komentery EXTRA

Wojciech Szczęsny - pocieszanie synka

Reprezentacja Polski przegrała z Francją 3:1. Choć ten wynik nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku. Polacy w pierwszej połowie mieli w sumie osiem sytuacji bramkowych, których ostatecznie nie wykorzystali. Po pierwszej połowie wynik to 0:1 dla reprezentacji Francji. Największą szansę miał Piotr Zieliński, który po podaniu Bereszyńskiego strzelił i uderzył wprost stojącego Llorisa. Do tego mieliśmy sześć rzutów wolnych, przy trzech Francuzów. Pierwsza połowa w wykonaniu Polaków była dobra, żywa i obiecująca. Kluczowa okazała się szansa z 43 minuty. Druga połowa była wolniejsza i to Francja wywierała presję. Ochotę na strzelanie miał Kylian Mbappe, a wielokrotnie udało się go zatrzymać. Z kilku okazji strzelił jednak dwie bramki. W ostatnich minutach, gdy Grosicki wrzucał w pole karne, jeden z obrońców Francji dotknął piłkę ręką. Mieliśmy rzut karny, który wykorzystał Robert Lewandowski. Graliśmy ładnie, graliśmy dobrze i zagraliśmy najlepszy mecz na mundialu 2022.

Syn Wojciecha Szczęsnego oglądał mecz z trybun i nie był w stanie pogodzić się z tym, co wydarzyło się na boisku. Bardzo przeżywał, co było widać tuż po meczu. Nie mógł pogodzić się z tym, że Polska odpada z turnieju w Katarze, a jego tata próbował mu wszystko dokładnie objaśnić. Liam Szczęsny zdecydowanie może być dumny ze swojego taty, który zagrał, jak zadeklarował, ostatni mundial.

Wzruszył Cię moment, gdy Wojciech Szczęsny pocieszał synka?

Jak kadra Michniewicza wypadła na tle dawnych sukcesów Polski na mundialach?