WILD MMA

i

Autor: YouTube/WILD MMA

Wild MMA - nowa federacja szuka zawodników! O co chodzi?

2022-10-24 16:46

Zapowiadana jako nowy wymiar freak-fightów gala Wild MMA odsłania pierwsze karty. W sieci pojawiła się zajawka wideo, dzięki której dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat nowego przedsięwzięcia, w którego powstanie zaangażowani są między innymi Krzysztof Diablo Włodarczyk oraz zwycięzca Love Island Wiktor Biernacki. Czym jest Wild MMA?

Freak-fightowe federacje na zawsze zmieniły świat sportu. Wydarzenia takie jak Fame MMA, High League oraz Prime MMA cieszą się niesłabnącą popularnością, a na udział w nich decydują się topowi influencerzy oraz inni przedstawiciele świata mediów. Niedawno włodarze Fame MMA i High League połączyli nawet siły! Czy na rynku freak-fightu jest zatem jeszcze miejsce na nowe przedsięwzięcia? Wszystko wskazuje na to, że tak! W sieci pojawiła się zapowiedź nowej federacji, której twarzą jest między innymi były mistrz świata WBC - Krzysztof Diablo Włodarczyk. Chociaż na ten moment o wydarzeniu wiadomo stosunkowo niewiele, jego właściciele zapowiadają je jako nowy wymiar freak-fightów. Hasłem przewodnim Wild MMA jest "skip the VIP". 

Zaręczyny w Love Island. Bez wahania powiedziała TAK

Natsu o mocnym komentarzu na High League 3. To ją zabolało!

Wild MMA - co to?

Wild MMA to nowa federacja Dariusza Kosowskiego, który wcześniej współtworzył galę MMA VIP. W sieci pojawiła się już pierwsza zapowiedź projektu. To właśnie z niego dowiadujemy się, jak wygląda reprezentacja Wild MMA. W filmie promocyjnym wystąpili: Denis Załęcki, Krzysztof Diablo Włodarczyk, Wiktor Biernacki, Michał Pasternak, Rafał Jackiewicz, Tomasz Chic, Damian Nagana oraz znany z programu Chłopaki do wzięcia Jaruś.

Są bokserzy i fighterzy, kulturyści, milionerzy. Bez gangsterów, będzie grzecznie. Musisz zgłosić się koniecznie - zapewniają w wideo.

Aktualnie organizatorzy poszukują zawodników. Zgłoszenia wideo wraz ze zdjęciem kandydata powinny zostać wysłane na adres casting@wildmma.pl najpóźniej do 25 listopada 2022 roku. Na więcej szczegółów musimy poczekać. 

Sonda
FAME MMA, High League, Prime Show MMA - którą federację najbardziej lubisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE