Magda i Wiktor

i

Autor: AKPA

Zaręczyny w Love Island. Bez wahania powiedziała TAK

2022-10-06 11:36

W ostatnim odcinku Love Island emocje sięgnęły zenitu i to wcale nie za sprawą uczestników obecnej edycji. Ku zaskoczeniu wszystkich na wyspie miłości ponownie zagościli Magda i Wiktor, czyli zwycięzcy czwartego sezonu randkowego show. Para zaręczyła się przed kamerami!

Tego jeszcze nie było! Magda i Wiktor z Love Island zaręczyli się w miejscu, w którym wszystko się dla nich zaczęło. Randkowe reality-shows cieszą się w Polsce niesłychaną popularnością. Widzowie takich formatów jak Love Island czy Hotel Paradise z wielkim zainteresowaniem śledzą dalsze losy uczestników. I choć wiele zawartych na ich oczach związków szybko się rozpada, to są i takie, które faktycznie przetrwały próbę czasu. Doskonałym przykładem takiej relacji jest ta, jaką stworzyli Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki, czyli zwycięzcy czwartej edycji polsatowskiego show. Po blisko roku od wygranej uczestnicy Love Island ponownie zawitali na wyspę miłości, by wspólnie z gwiazdami aktualnej edycji zagrać w grę Mój ci on. W pewnym momencie zrobiło się bardzo romantycznie. Wszystko za sprawą pierwszych takich zaręczyn w historii formatu!

Perfect Picture - uczestnicy i zasady. Nowe show na TVN7

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Zaręczyny Magdy i Wiktora w Love Island

Internauci nie dawali im spokoju. Za każdym razem, gdy zwycięzcy Love Island przeprowadzali Q&A, najwięcej pytań dotyczyło ich zaręczyn. Po blisko roku od zwycięstwa Wiktor zdecydował się na przełomowy krok w ich relacji z Magdą. 28-latek postawił na oświadczyny w miejscu, w którym wszystko się zaczęło, czyli na wyspie miłości. 

Cudownie jest wrócić tu, gdzie wszystko się zaczęło. Chciałbym spędzić z tobą resztę życia. Czy zostaniesz moją żoną? - zapytał.

Magda, gdy tylko upewniła się, że oświadczyny nie są częścią zabawy, bez wahania powiedziała tak. Gratulujemy!

Sonda
Oglądasz Love Island. Wyspa Miłości?