Ukraina - Anglia 2023: BILETY na mecz we Wrocławiu. Ile kosztują i gdzie kupić?

i

Autor: Artur Barbarowski/East News Ukraina - Anglia 2023: BILETY na mecz we Wrocławiu. Ile kosztują i gdzie kupić?

Ukraina - Anglia 2023: BILETY na mecz we Wrocławiu. Ile kosztują i gdzie kupić?

2023-07-18 14:09

Bilety na mecz Ukraina - Anglia 2023 będą cieszyć się dużą popularnością. Pojedynek rozgrywany jest w ramach rywalizacji w grupie C eliminacji do piłkarskich mistrzostw Europy i odbędzie się on na stadionie we Wrocławiu. Gdzie kupić i ile kosztują bilety na mecz Ukraina Anglia? Od kiedy są w sprzedaży? Poznajcie odpowiedzi już teraz.

Spis treści

  1. Ukraina - Anglia 2023: bilety

Ukraina - Anglia 2023: bilety na mecz we Wrocławiu będą cieszyć się dużą popularnością i całkiem możliwe, że stadion w stolicy Dolnego Śląska wypełni się, co do ostatniego miejsca. Ile kosztuje bilet na mecz Ukraina - Anglia? Cena na pewno nie przerazi największych fanów reprezentacji naszych wschodnich na mapie sąsiadów. Tym bardziej, że piłkarze Serhija Rebrowa są na dobrej drodze do tego, by znaleźć się w gronie 24. najlepszych drużyn i tym samym zagrać na Euro2024. Po trzech meczach zajmują drugie miejsce wyprzedzając Włochy, Macedonię Północną i Maltę. W związku z tym wydaje się, że mecz z Anglikami będzie kluczowy dla losów w grupie C.

MECZE REPREZENTACJI POLSKI 2023 w piłkę nożną - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Zdenerwowany i smutny Santos chowa się za autobusem

Ukraina - Anglia 2023: bilety

Ukraina swoje domowe mecze w ramach eliminacji Euro 2024 ze względu na agresję Rosji musi rozgrywać poza granicami kraju. Pojedynek z Maltą odbył się na Słowacji w Trnavie, a teraz wiadomo, że mecz z Anglią odbędzie się na Tarczyński Arenie we Wrocławiu. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu kijowskiego, czyli o godzinie 18:00 czasu polskiego. Ceny wejściówek, jak i harmonogram sprzedaży zostanie opublikowany na miesiąc przed meczem. Można się go spodziewać około 9 sierpnia, ponieważ mecz Ukraina - Anglia 2023 odbędzie się 9 września.