Tour de Pologne - DATY: kiedy i o której oglądać wyścig?

2020-08-05 11:58 JJ
Tour de Pologne - DATY: kiedy i o której oglądać wyścig?
Autor: ARKADIUSZ GOLA / POLSKAPRESSE/Polska Press/East News Tour de Pologne - DATY: kiedy i o której oglądać wyścig?

77. edycja Tour de Pologne to najważniejsze kolarskie wydarzenie sportowe w Polsce. W wyścigu biorą udział zawodnicy z całego świata. Jeżeli zastanawiacie się kiedy i o której oglądać poszczególne etapy Tour de Pologne to dobrze trafiliście. Szczegóły opisujemy na ESKA.pl.

77. Tour de Pologne - kiedy i o której transmisja? Kolarski sezon mimo pandemii koronawirusa ma się dobrze, mimo że jest mocno opóźniony. Wiele dużych imprez zostało albo przesuniętych, albo całkowicie odwołanych. Jednak UCI World Tour uwzględnił 77. wyścig Tour de Pologne. Będzie to jedno z pierwszych tak dużych kolarskich wydarzeń na Starym Kontynencie. Tegoroczna edycja jest o tyle wyjątkowa, że uczci setną rocznicę urodzin Jana Pawła II. Zostanie także upamiętniony Bjorg Lambrech, który zmarł tragicznie w trakcie zeszłorocznego Tour de Pologne. Patronem medialnym wyścigu jest Radio ESKA.

Tour de Pologne - wizualizacja etapu w Katowicach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

77. Tour de Pologne - DATY. Kiedy i o której oglądać?

Przygotowaliśmy dla Was na ESKA.pl, przejrzysty i prosty harmonogram 77. wyścigu Tour de Pologne, który odbędzie się od 5 do 9 sierpnia 2020 roku.

  • 1 etap: Chorzów/Stadion Śląski - Katowice: Start etapu 5 sierpnia o godzinie 13:30, a transmisja rozpocznie się o 14:30.
  • 2 etap: Opole - Zabrze: Start etapu 6 sierpnia o godzinie 14:35, a transmisja rozpocznie się o godzinie 15:05.
  • 3 etap: Wadowice - Bielsko Biała: start etapu 7 sierpnia o godzinie 11:00, a transmisja rozpocznie się o godzinie 12:30.
  • 4 etap: Bukovina Resort - Bukowina Tatrzanska: start etapu 8 sierpnia o godzinie 14:20, a transmisja rozpocznie się o godzinie 15:00.
  • 5 etap: Zakopane - Kraków: start etapu 9 sierpnia o godzinie 13:55, a transmisja rozpocznie się o godzinie 14:25.


Szczegółowe informacje o tym gdzie oglądać transmisje z 77. Tour de Pologne w TV i online znajdziecie w tym artykule: Tour de Pologne 2020 - transmisja na żywo. O której i gdzie oglądać w TV i ONLINE?

Najnowsze