Sylwester Wardęga - z kim walczy na Fame MMA 11? Z kim walka 2.10.2021?

2021-09-23 21:18
Sylwester Wardęga - z kim walczy na Fame MMA 11? Z kim walka 2.10.2021?
Autor: screen z filmu na YouTube: FAME 11 CAGE: Wardęga (o dramie z Wersow, spięciu z Unboxallem i swojej przyszłości w internecie) Sylwester Wardęga - z kim walczy na Fame MMA 11? Z kim walka 2.10.2021?

Z kim walczy Sylwester Wardęga na Fame MMA 11? Kto jest rywalem przywódcy internetowej Watahy? Niewątpliwie te dwa pytania pojawiły się w momencie poinformowania, że Youtuber nie będzie mógł walczyć z Wojtkiem Przeździeckim z WiP Bros. Poznajcie szczegóły i odpowiedzi na najważniejsze pytania w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Sylwester Wardęga: walka Fame MMA 11
  2. Sylwester Wardęga: Fame MMA 11 - z kim walczy?

Sylwester Wardęga - z kim walczy na Fame MMA 11? Zastanawiacie się, z kim walka Wardęgi 2.10.2021? Rywal popularnego Youtubera intryguje wiele osób, a w szczególności wszystkich śledzących rozwój popularnej federacji MMA. Po udanej, jubileuszowej odsłonie wydarzenia kibice oczekują wysokiego poziomu podczas jedenastej edycji gali. Niewątpliwie tak też będzie, bo walką wieczoru został pojedynek pomiędzy Normanem Parke a Borysem Mańkowskim. Panowie zmierzą się w walce bokserskiej w rękawicach do MMA trwającej 15 minut, a to wszystko bez podziału na rundy. Karta walk Fame MMA 11 to również starcie, w którym zobaczymy Norberta Smolińskiego, czyli Smolastego, a także Piotra Kołaczyńskiego, czyli Miłego Pana. W okrągłej klatce, podczas tego starcia na pewno nie będzie miło i przyjemnie!

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Sylwester Wardęga: walka Fame MMA 11

Sylwester Wardęga na Fame MMA 11 miał być jednym z głównych bohaterów. Organizatorzy zaplanowali, że jego pojedynek będzie co-main eventem gali, która odbędzie się w Gliwicach. Tak się jednak nie stanie. Niespodziewanie, popularny przywódca internetowej Watahy doznał kontuzji więzadła krzyżowego, przez co jest wykluczony, jeśli chodzi o formułę walki MMA. Może jednak, ze specjalnym stabilizatorem, zawalczyć w boksie. I tak też się stanie już 2 października!

Sylwester Wardęga: Fame MMA 11 - z kim walczy?

Z kim walczy Sylwester Wardęga 2.10.2021? Kto będzie rywalem Sylwestra? Tego dowiedzieliśmy się 23 września 2021, podczas programu live Cage Special, w którym udział wzięli: Marcin Dubiel, OjWojtek, Sylwester Wardęga oraz Danny Ferreri. To właśnie z tym ostatnim Wardęga stoczy pojedynek!

Sonda
Sylwester Wardęga - z kim powinien walczyć na Fame MMA 11?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze