Słowenia - Polska: SKŁAD na mecz 6.09.2019

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Słowenia - Polska: SKŁAD na mecz 6.09.2019

2019-09-05 13:46

Słowenia - Polska: skład 6.09.2019 powalczy o kolejne zwycięstwo. Do tej pory nasza reprezentacja nie straciła żadnego punktu w walce o udział na Mistrzostwach Europy. Kto wybiegnie na boisko od pierwszych minut, by utrzymać dobrą passę i serię czterech zwycięstw z rzędu? Przekonacie się na ESKA.pl

Słowenia - Polska: SKŁAD na mecz 6.09.2019. Zastanawiacie się, kto gra w meczu Słowenia - Polska? Skład poznacie w tym miejscu na ESKA.pl. Już przed meczem kibice byli zgodzi, że Jerzy Brzęczek w pierwszym składzie powinien wystawić Roberta Lewandowskiego i Krzysztofa Piątka. Uważają również, że od pierwszej minuty na boisku powinien się pojawić Kamil Grosicki, Piotr Zieliński, który ostatnio asystował podczas jednej z bramek dla Napoli.

Skład na mecz Słowenia - Polska 6 września 2019 poznamy na godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Arbitrem głównym jest Siergiej Karasiow, który w do tej pory prowadził dwa spotkania z udziałem naszej reprezentacji. Mowa o pojedynku z Liechtensteinem (2:0) i starcia z Portugalią (1:1) w ramach Ligi Narodów. Na chwilę przed meczem możemy rozpocząć przewidywania, jeśli chodzi o podstawową jedenastkę. Do treningów powrócił Grzegorz Krychowiak, jednak jego występ stoi pod znakiem zapytania. Podobnie zresztą jest w przypadku Kamila Glika, który zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Jaki jest skład Polski na mecz ze Słowenią? Przypuszczamy, że Jerzy Brzęczek wystawi na boisko następujących zawodników:

Wojciech Szczęsny - Bartosz Bereszyński, Michał Pazdan, Jan Bednarek, Maciej Rybus - Mateusz Klich, Mateusz Klich - Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Krzysztof Piątek - Robert Lewandowski