Sławomir Peszko - Malik Montana: walka na High League 7. Internauci od razu zareagowali!

i

Autor: Piotr Molecki/East News / HIGH LEAGUE Sławomir Peszko - Malik Montana: walka na High League 7. Internauci od razu zareagowali!

Sławomir Peszko - Malik Montana: walka na High League 7. Internauci od razu zareagowali!

2023-04-01 10:28

Walka Sławomir Peszko - Malik Montana 2023 wywołała ekscytację wśród fanów freak-fightowych walk MMA. O debiucie 44-krotnego reprezentanta Polski mówi się od dawna, a on sam ucina wszelkie spekulacje. Nie ukrywa jednak, za każdym razem gdy jest o to pytany, że chciałby spróbować swoich sił. Czy to nastąpi właśnie teraz? Niespodziewanie federacja ogłosiła starcie Peszko vs Montana.

Spis treści

  1. Walka Peszko - Montana 2023: czy się odbędzie?

Sławomir Peszko - Malik Montana: walka na High League 7 wywołała ogromny szok rano 1 kwietnia 2023. Właśnie wtedy organizatorzy ogłosili, że lada chwila podadzą więcej informacji na temat tego starcia, którego nikt się nie spodziewał a wszyscy go potrzebowali. Walka Peszko - Montana 2023 uznana jest za największy freak-fight w historii. Od razu stawką ma być pas mistrzowski High League w kategorii Super Freak. Sam Sławomir Peszko od dawna zapowiadał, że mógłby wziąć udział jako zawodnik na gali freak-fightowej i spróbować zupełnie nowej dla siebie dyscypliny. Kilka dni temu w rozmowie z Sebastianem Staszewskim na kanale Po Gwizdku ujawnił, że jak dostał propozycję, to na samym początku się napalił. Pomyślał, że to wcale nie jest zły pomysł. "Wziąłbym sobie sportowca, a nie influencera czy celebrytę i zmierzyłbym się z kimś związanym ze sportem. Ja jako piłkarz, i ktoś z innej dyscypliny", powiedział Peszko. Póki co jednak nie zamierza brać udziału w tego typu galach. 

High League 7 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Kiedy i gdzie High League 2023?

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zobaczyć walkę Peszko vs Montana?
Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Walka Peszko - Montana 2023: czy się odbędzie?

Walka Peszko - Montana 2023 to oczywiście prima aprilisowy żart ze strony High League. Internauci od razu, gdy tylko post z takim ogłoszeniem pojawił się na profilu federacji, zorientowali się, ale przyznali, że jest to piękne marzenie. 44-krotny reprezentant Polski w piłkę nożną w rozmowie z Sebastianem Staszewskim wytłumaczył też, że ma obecnie kontuzję, obowiązuje go kontrakt w klubie Wieczysta, a poza tym zrobił licencję trenerską UEFA A i nie wypada mu teraz iść zupełnie inną drogą. Pojawi się w oktagonie dopiero wtedy, gdy nie będzie miał na siebie pomysłu, czyli nie zostanie trenerem, nie będzie grał w piłkę i nie podpisze żadnego wiążącego kontraktu.

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE