Sławomir Peszko - Malik Montana: walka na High League 7. Internauci od razu zareagowali!

i

Autor: Piotr Molecki/East News / HIGH LEAGUE Sławomir Peszko - Malik Montana: walka na High League 7. Internauci od razu zareagowali!

Sławomir Peszko - Malik Montana: walka na High League 7. Internauci od razu zareagowali!

2023-04-01 10:28

Walka Sławomir Peszko - Malik Montana 2023 wywołała ekscytację wśród fanów freak-fightowych walk MMA. O debiucie 44-krotnego reprezentanta Polski mówi się od dawna, a on sam ucina wszelkie spekulacje. Nie ukrywa jednak, za każdym razem gdy jest o to pytany, że chciałby spróbować swoich sił. Czy to nastąpi właśnie teraz? Niespodziewanie federacja ogłosiła starcie Peszko vs Montana.

Spis treści

  1. Walka Peszko - Montana 2023: czy się odbędzie?

Sławomir Peszko - Malik Montana: walka na High League 7 wywołała ogromny szok rano 1 kwietnia 2023. Właśnie wtedy organizatorzy ogłosili, że lada chwila podadzą więcej informacji na temat tego starcia, którego nikt się nie spodziewał a wszyscy go potrzebowali. Walka Peszko - Montana 2023 uznana jest za największy freak-fight w historii. Od razu stawką ma być pas mistrzowski High League w kategorii Super Freak. Sam Sławomir Peszko od dawna zapowiadał, że mógłby wziąć udział jako zawodnik na gali freak-fightowej i spróbować zupełnie nowej dla siebie dyscypliny. Kilka dni temu w rozmowie z Sebastianem Staszewskim na kanale Po Gwizdku ujawnił, że jak dostał propozycję, to na samym początku się napalił. Pomyślał, że to wcale nie jest zły pomysł. "Wziąłbym sobie sportowca, a nie influencera czy celebrytę i zmierzyłbym się z kimś związanym ze sportem. Ja jako piłkarz, i ktoś z innej dyscypliny", powiedział Peszko. Póki co jednak nie zamierza brać udziału w tego typu galach. 

High League 7 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Kiedy i gdzie High League 2023?

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zobaczyć walkę Peszko vs Montana?
Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Walka Peszko - Montana 2023: czy się odbędzie?

Walka Peszko - Montana 2023 to oczywiście prima aprilisowy żart ze strony High League. Internauci od razu, gdy tylko post z takim ogłoszeniem pojawił się na profilu federacji, zorientowali się, ale przyznali, że jest to piękne marzenie. 44-krotny reprezentant Polski w piłkę nożną w rozmowie z Sebastianem Staszewskim wytłumaczył też, że ma obecnie kontuzję, obowiązuje go kontrakt w klubie Wieczysta, a poza tym zrobił licencję trenerską UEFA A i nie wypada mu teraz iść zupełnie inną drogą. Pojawi się w oktagonie dopiero wtedy, gdy nie będzie miał na siebie pomysłu, czyli nie zostanie trenerem, nie będzie grał w piłkę i nie podpisze żadnego wiążącego kontraktu.

Listen on Spreaker.