Skoki WISŁA 2018: Polacy wygrali w konkursie drużynowym 17.11.2018!

2018-11-17 17:46
skoki
Autor: PAWEL RELIKOWSKI / POLSKA PRESS

Inauguracyjny konkurs skoków w Wiśle rozpoczał się konkursem drużynowym. Nasi skoczkowie pokazali klase! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl! 

Skoki 17.11.2018 PŚ w Wiśle skończyły się dla nas w sobotę najlepiej jak tylko mogły! Wielkie emocje towarzyszyły zebranym pod skocznią i widzom przed telewizorami. Polacy dobrze rozpoczęli sezon podczas jego inauguracji i zwyciężyli w konkursie grupowym. Tuż za nimi na podium uplasowali się Niemcy i Austria.

Skoki 17.11.2018 PŚ w Wiśle - WYNIKI

Konkurs drużynowy skoków w Wiśle 17.11.2018 zakończył się lepiej niż mogliśmy przypuszczać! Polscy kibice zasiedli przed telewizorami z nadzieją na wielkie emocje i miejsce na podium. Nasi skoczkowie pokazali jednak, że są w formie. Dzięki brawurowemu skokowi Kamila Stocha, Polacy uplasowali się na pierwszym miejscu po pierwszej serii skoków. Fantastycznie drugą serię dla Polaków rozpoczął również Piotr Żyła, który skoczył 130,5 metra tym samym oddając jeden z najdalszych skoków dnia! Najważniejszy skok oddał w drugiej serii Kamil Stoch. Lider drużyny skoczył 129 m! Dzięki temu wynikowi mistrza olimpijskiego Polacy zdobyli 1 miejsce w konkursie! To 22 podium i czwarte w historii zwycięstwo drużyny Polski!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze