Skoki narciarskie 4.01.2019

Autor: AFP PHOTO / FABRICE COFFRINI / EAST NEWS Skoki narciarskie 4.01 - o której godzinie?

Skoki narciarskie ZAKOPANE 26.12.2018 - WYNIKI, KLASYFIKACJA

2018-12-26 16:27

26 grudnia był świętem dla wszystkich fanów skoków narciarskich. To tego dnia odbywały się Mistrzostwa Polski w Zakopanem.

Skoki narciarskie Zakopane 26.12.2018 WYNIKI- kto zwyciężył w Mistrzostwach Polski w Zakopanem? Okres przedświąteczny był bolesny dla wszystkich fanów tego zimowego sportu, ponieważ w weekend przed obchodami świąt Bożego Narodzenia, nie zorganizowano żadnych zawodów Pucharu Świata. Wszyscy z utęsknieniem czekali na Mistrzostwa Polski 26 grudnia. Kto zwyciężył podczas zawodów?

TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI 2019 - TERMINARZ i WYNIKI. Kiedy, gdzie i o której skoki?

Skoki narciarskie Zakopane 26.12.2018 - WYNIKI

Po pierwszej serii prowadził Kamil Stoch, który wylądował na 140 metrze. Drugie miejsce zajmował Dawid Kubacki, natomiast trzecie - Stefan Hula. Zawody zakończyły się w ten sam sposób - Mistrzem Polski w skokach narciarskich został Kamil Stoch. srebrny medal wywalczył Dawid Kubacki, natomiast brąz zdobył Stefan Hula! Zobacz, jak wygląda cała klasyfikacja: