Skoki narciarskie ZAKOPANE 2019 - KIEDY, BILETY PZN, O KTÓREJ, PROGRAM

2019-01-17 12:00
Skoki narciarskie ZAKOPANE 2019 - BILETY, KIEDY, O KTÓREJ, PROGRAM
Autor: Mateusz Jagielski / East News

Zakopane przywita wszystkich kibiców skoków narciarskich w styczniu 2019! Szczegóły zawodów Pucharu Świata w stolicy polskich gór na ESKA.pl!

Skoki narciarskie ZAKOPANE 2019 - bilety, kiedy, o której i program, to najważniejsze informacje, jeśli chodzi o zawody w stolicy polskich gór. Nic dziwnego, że skoki w Zakopanem cieszą się ogromną popularnością. Kibice, co roku sprawiają, że atmosfera na największym obiekcie narciarskim w naszym kraju, jest wyjątkowa!

Skoki narciarskie Zakopane 2019 - bilety

Gdzie i po ile kupić bilety na skoki narciarskie w Zakopanem? Niestety, nie mamy dobrych informacji. Sprzedaż wejściówek zakończyła się bardzo szybko i tradycyjnie wszystkie pakiety wstępu zostały wyprzedane. Bilety na skoki w Zakopanem można było kupić w cenach od 80-300 zł. Dostępne były również wejściówki w pakiecie premium za 750 zł. Obecnie żadne bilety - zarówno na konkurs drużynowy, jak i indywidualny, nie są dostępne legalnie.

SKOKI NARCIARSKIE 2018/19: TERMINARZ, KALENDARZ - kiedy i gdzie skoki? [Puchar Świata]

Skoki narciarskie Zakopane 2019 - kiedy, o której, program

Program skoków narciarskich w Zakopanem 2019, czyli idealna ściąga dla wszystkich kibiców poniżej.

Skoki narciarskie Zakopane 2019 - skoki 19-20 stycznia

Konurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem od lat cieszy się ogromną popularnością. Kibice z całego świata z chęcią i radością przyjeżdżają do stolicy polskich gór, by wspierać swoich ulubionych skoczków. W całej historii najwięcej miejsc na podium w Zakopanem ma Gregor Schlierenzauer. Austriak aż 5 razy był na 1. miejscu, 1 raz na 2. miejscu i ani razu na miejscu 3. Drugie i trzecie miejsce zajmuje kolejno Adam Małysz i Kamil Stoch. W 2017 roku w konkursie drużynowym zwyciężyła reprezentacja Polski. Pokonaliśmy Niemców i Norwegów. W konkursie indywidualnym karty rozdawali zawodnicy Słowenii. Wygrał Anze Semenić, a 3. miejsce zajął Peter Prevc. Na drugiej pozycji znalazł się Andreas Wellinger.