Skoki narciarskie DZISIAJ na żywo 10.01.2021: GODZINA. O której skoki w Titisee-Neustadt?

Skoki narciarskie DZISIAJ na żywo 10.01.2021: GODZINA. O której skoki w Titisee-Neustadt 2021?
Autor: Philipp von Ditfurth / DPA/Associated Press/East News Skoki narciarskie DZISIAJ na żywo 10.01.2021: GODZINA. O której skoki w Titisee-Neustadt 2021?

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo 10.01.2021 to drugi konkurs indywidualny i tym samym kolejna szansa na punkty w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. O której godzinie skoki w Titisee-Neustadt? Jak wygląda program skoków 10 stycznia? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Skoki narciarskie DZISIAJ na żywo 10.01.2021: godzina. O której skoki w Titisee-Neustadt 2021? Drugi konkurs indywidualny Pucharu Świata na Hochfirstschanze to pozycja obowiązkowa dla milionów osób w Polsce. Szczególnie po tym, gdy pierwszy konkurs na niemieckim obiekcie wygrał Kamil Stoch. Co więcej, w sumie mieliśmy aż czterech reprezentantów naszego kraju w czołowej siódemce, więc to dobry prognostyk przed tym, co wydarzy się w połowie miesiąca. Przed nami prawdziwe sportowe święto, czyli skoki narciarskie w Zakopanem. Zanim jednak skoczkowie przeniosą się na Wielką Krokiew zobaczymy zawody w Tittisee-Neustadt. O której godzinie skoki narciarskie dzisiaj na żywo 10 stycznia 2021? Terminarz na cały dzień do sprawdzenia poniżej.

Skoki narciarskie DZISIAJ na żywo 10.01.2021: godzina.

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo 10 stycznia to konkurs indywidualny na skoczni Hochfirstschanze, której rekordzistą jest Domen Prevc. Młodszy brat Petera w 2016 roku skoczył aż 148 metrów. 4 metry bliżej lądował Kamil Stoch, podczas pierwszego konkursu w Titisee-Neustadt. Polak z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o wynik na niemieckim obiekcie. Skoki 10.01.2021 są również ciekawe ze względu na Dawida Kubackiego. Zawodnik z Nowego Targu będzie chciał popisać się świetną dyspozycją po słabszym, drugim skoku podczas pierwszego konkursu.

Skoki narciarskie DZISIAJ na żywo 10.01.2021:

  • 15:00 - PŚ w Titisee-Neustadt - seria próbna
  • 16:30 - PŚ w Titisee-Neustadt - pierwsza seria konkursowa 
Małysz, Stoch, Kubacki - Tak Polacy wygrywali Turniej Czterech Skoczni

Skoki narciarskie Titisee-Neustadt 

Skoki narciarskie w Titisee-Neustadt są szczęśliwe dla polskich reprezentantów. Triumfatorem pierwszego konkursu został Adam Małysz, a dzień później zwyciężył Sven Hannawald. Najwięcej razy na podium, jeśli chodzi o konkursy drużynowe, stawali reprezentanci Polski. W 2020 roku na Hochfirstschanze wygrywał Dawid Kubacki. W pierwszym konkursie Polak znalazł się przed Stefanem Kraftem i Ryoyu Kobayashim, a w drugim przed Ryoyu Kobayashim i Timim Zajcem. 

Najnowsze