Dawid Kubacki

i

Autor: Damian Klamka/East News

PŚ Lillehammer 2023

Skoki narciarskie dzisiaj 2.12.2023 - harmonogram Pucharu Świata w Lillehammer

2023-12-02 11:24

O której godzinie skaczą Polacy w sobotę? Wczoraj odbyły się kwalifikacje na mniejszej skoczni w Lillehammer, a dzisiaj przyszedł czas na konkursy indywidualne w wykonaniu panów i pań. Jak prezentuje się harmonogram i gdzie śledzić zmagania biało-czerwonych? Odpowiadamy!

Puchar Świata w Lillehammer 2023 budzi ogromne emocje. Tydzień temu w Ruce nasi skoczkowie nie zanotowali świetnych występów, więc wszyscy kibice liczą teraz na lepszą dyspozycję sportowców. Po wczorajszych kwalifikacjach jest nadzieja, że tym razem będzie o wiele lepiej, ale wszystko jeszcze może się wydarzyć. Solidnie zdążył się już zaprezentować m.in. Piotr Żyła, skacząc na odległość 97 metrów. Dzięki temu był jednym z trzech najlepszych zawodników w całej stawce.

Tak mieszkają i żyją polscy skoczkowie narciarscy. Stoch w góralskim klimacie, Żyła poszedł w nowoczesność, u Kubackiego przytulnie i rodzinnie

Skoki narciarskie 2 grudnia 2023 - harmonogram

Dzisiaj w sobotę 2 grudnia biało-czerwoni skaczą na skoczni HS98, a jutro zmierzą się na większym obiekcie HS140. Konkurs indywidualny pań odbędą się jako pierwsze i będzie można je obejrzeć na Eurosport 2 oraz Player.pl. Z kolei konkurs panów pojawią się ostatnie w kolejności i te zmagania obejrzymy z kolei w TVN, Eurosport 1 i również wspomnianym wyżej Player.pl. Jeżeli jesteście zainteresowani relacją tekstową, to taka będzie dostępna na stronie TVPSPORT.PL. Jeżeli nie chcecie niczego przegapić, to poniżej prezentujemy całą rozpiskę. Harmonogram skoków na dzisiaj przedstawia się następująco:

  • godz. 11:00 - seria próbna pań HS98
  • godz. 12:00 - konkurs indywidualny pań HS98 (Eurosport 2, Player.pl)
  • godz. 15:10 - seria próbna HS98
  • godz. 16:10 - konkurs indywidualny HS98 (TVN, Eurosport 1, Player.pl)