Skoki narciarskie 5 i 6 grudnia - o której godzinie skoki i gdzie skaczą? [TERMINARZ]

Skoki narciarskie 5 i 6 grudnia - o której godzinie skoki i gdzie skaczą? [TERMINARZ]
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Skoki narciarskie 5 i 6 grudnia - o której godzinie skoki i gdzie skaczą? [TERMINARZ]

Skoki narciarskie 5-6.12.2020 - o której godzinie zawody? Terminarz i dokładna rozpiska przyda się osobom, które zawsze czekają na starty Polaków. Tym bardziej po udanym początku sezonu, który napawa nas optymizmem przed Mistrzostwami Świata!

Spis treści

  1. Skoki narciarskie 5 i 6 grudnia - dlaczego nie ma Stocha i Żyły?
  2. Skoki narciarskie 5 grudnia 2020 - godzina, o której? [TERMINARZ]
  3. Skoki narciarskie 6 grudnia 2020 - godzina, o której?

Skoki narciarskie 5 i 6 grudnia - o której godzinie skoki? Godzina interesuje wszystkich miłośników, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne starty Polaków. Gdzie skoki narciarskie 5-6.12.2020? Terminarz na cały sezon wyraźnie pokazuje, że teraz przychodzi czas na zawody Niżnym Tagile. Niestety, zgodnie z przypuszczeniami w Rosji zabraknie czołowych naszych skoczków. Wiadomo, że skoki w Niżnym Tagile obejrzymy z udziałem Jakuba Wolnego, Tomasza Pilcha, Stefana Huli, Aleksandera Zniszczoła, Pawła Wąska oraz Macieja Kota.

Skoki narciarskie 5 i 6 grudnia - dlaczego nie ma Stocha i Żyły?

Kamil Stoch i Piotr Żyła nie wystąpią w Pucharze Świata w Niżnym Tagile. Taką samą decyzję podjęto wobec Klemensa Murańki i Dawida Kubackiego. Dlaczego nie ma polskich skoczków? Przygotowują się oni do konkursów w Planicy. W przypadku, gdyby u któregoś z czołowych skoczków wykryto wirusa covid, wtedy udział w Mistrzostwach Świata w Lotach Narciarskich nie byłby możliwy. 

Piotr Koźmiński VIDEOBLOG: Emerytury piłkarzy. Ile pieniędzy dostaną Lewandowski, Ronaldo i Messi?

Skoki narciarskie 5 grudnia 2020 - godzina, o której? [TERMINARZ]

Skoki narciarskie Niżny Tagił 2020 to kolejne jedenaste i dwunaste zawody, które rozgrywane są w ramach Pucharu Świata. Pierwszym, historycznym zwycięzcą jest Anders Fannemel. Jedynym do tej pory Polakiem, który zajmował miejsce na podium, jest natomiast Piotr Żyła. Tak jak w latach poprzednich, tak w 2020 roku zawody odbędą się na skoczni Aist HS 134 m. Rekordzistą obiektu jest Johann Andre Forfang, który w 2017 skoczył aż 141,5 metra.

Skoki narciarskie sobota 5 grudnia 2020

  • 15:15 - Seria próbna
  • 16:30 - Pierwsza seria konkursowa

Skoki narciarskie 6 grudnia 2020 - godzina, o której?

Skoki narciarskie 6 grudnia 2020 to dwunaste w historii zawody Pucharu Świata mężczyzn rozgrywane w Niżnym Tagile. W sumie to szósty konkurs w tym sezonie, a piąty indywidualny. Rok temu zwycięzcą pierwszego konkursu był Yukiya Sato, a w drugim tryumfował Stefan Kraft. Jak będzie tym razem? Ustawcie sobie przypomnienie w telefonie, by nie przegapić skoków 6.12.2020.

Skoki narciarskie niedziela 6 grudnia 2020

  • 14:30 - Kwalifikacje
  • 16:00 - Pierwsza seria konkursowa
Najnowsze