Siatkówka 2019 - kiedy i z kim następny mecz Polski w siatkówkę mężczyzn?

2019-07-30 9:40
Siatkówka 2019 - kiedy i z kim następny mecz Polski w siatkówkę mężczyzn?
Autor: IPP/Paolo Bona / EAST NEWS Siatkówka 2019 - kiedy i z kim następny mecz Polski w siatkówkę mężczyzn?

Kiedy i z kim mecz siatkarzy Polski? Zawodnicy prowadzeni przez Vitala Heynena odnoszą sukces za sukcesem, zdobywają medal za medalem i dzięki czemu dostarczają kibicom ogromną radość. Po 3. miejscu w Final Six Ligi Narodów, czas na kolejne emocje! Przekonajcie się sami sprawdzając terminarz meczów - na ESKA.pl

Kiedy następny mecz siatkarzy? Kibice zadają to pytanie i liczą na kolejne ogromne emocje. Tych jeszcze w tym roku będzie co nie miara. Niecierpliwość, jeśli chodzi o kolejne mecze Polski w siatkówkę, wzbudził sukces w Lidze Narodów. Reprezentacja prowadzona przez Vitala Heynena pierwszy raz w historii zdobyła brązowy medal. W rezerwowym składzie pokonali Iran i dwukrotnie Brazylię.

Siatkówka 2019 - mecze Polski: kiedy i z kim?

Polska w siatkówkę mężczyzn przerwała serię ośmiu zwycięstw z rzędu reprezentacji Brazylii, ale niestety w walce o finał Ligi Narodów, uległa obrońcom tytułu, Rosji. Siatkarze naszej reprezentacji w trzech setach uporali się z Brazylijczykami i zajęli 3. miejsce w morderczym turnieju. Teraz czas na spełnienie najważniejszego celu na ten rok, czyli awansu na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Zanim jednak rozegramy kwalifikacyjne spotkania, zmierzymy się w towarzyskich pojedynkach. Na początku sierpnia 2019 odbędzie się siedemnasta edycja Memoriału Huberta Wagnera. Następny pojedynek zagramy więc już 1 sierpnia z Serbią. Oto dokładny terminarz nadchodzących meczów:

Memoriał Huberta Wagnera 2019:

  • Polska vs Serbia - 1 sierpnia 2019
  • Polska vs Brazylia - 2 sierpnia 2019
  • Polska vs Finlandia - 3 sierpnia 2019

Najnowsze