Sergiusz Nitro Górski - Marcin Xayoo Majkut: WYNIK walki na Fame MMA 14. Kto wygrał?

i

Autor: FAME MMA Sergiusz Nitro Górski - Marcin Xayoo Majkut: WYNIK walki na Fame MMA 14. Kto wygrał?

Sergiusz Nitro Górski - Marcin Xayoo Majkut: WYNIK walki na Fame MMA 14. Kto wygrał?

2022-05-15 0:08

Wynik walki Sergiusz Nitro Górski - Marcin Xayoo Majkut na Fame MMA 14 to jedna z najważniejszych informacji. Mówimy bowiem o co-main evencie gali. Poznajcie zwycięzcę tego pojedynku już teraz.

Spis treści

  1. Nitro - Xayoo: WYNIK walki na Fame MMA 14
  2. Wynik walki Nitro - Xayoo na Fame MMA 14

W ramach co-main event odbędą się dwa emocjonujące pojedynki. W pierwszym z nich założyciel grupy streamerskiej Xayoo Industries i rekordzista polskiego Twitcha Marcin XAYOO Majkut zawalczył z popularnym youtuberem, który przegrał swoją debiutancką walkę w oktagonie podczas FAME 13, Sergiuszem Nitro Górskim. Jaki jest wynik walki Nitro - Xayoo 2022? Kto wygrał walkę na Fame MMA 14?

Wyniki walk Fame MMA 14. Kto wygrał na Fame MMA 14? [WYNIKI]

TROMBA vs GIMPER [FAME MMA 14, KARTA WALK] | ESKA XD - Hotplota #47

Nitro - Xayoo: WYNIK walki na Fame MMA 14

Wynik walki Nitro - Xayoo na Fame MMA 14 podamy w tym miejscu. Kto wygrał? Jak wyglądały rundy? Przekonacie się w tym miejscu.

Xayoo wygrywa przez TKO w pierwszej rundzie!

Wynik walki Nitro - Xayoo na Fame MMA 14

  • I RUNDA: Sergiusz Nitro Górski - Marcin Xayoo Majkut: Co-main Event

Walka rozpoczęła się od dwóch kopnięć ze strony Xayoo. Nitro uderzył sierpowym swojego rywala, co poirytowało Majkuta. Ruszył agresywnie kilka uderzeń, kolano i upadł Nitro. Mieliśmy liczenie, ale Górski wrócił do walki. Mocnymi ciosami próbował wycelować Nitro. Dwie minuty do końca Nitro nie miał już sił. Drugie liczenie po mocnych ciosach. Kilkanaście sekund przed końcem pierwszej rundy Górski wystraszył się nadchodzącego ciosu i specjalnie upadł. Sędzia przerwał pojedynek i potraktował to jako TKO.