Robert Lewandowski ZAGRA z Holandią?! Michał Probierz już kiedyś oszukał rywali!

i

Autor: Grzegorz Wajda/REPORTER/EAST NEWS Robert Lewandowski ZAGRA z Holandią?! Michał Probierz już kiedyś oszukał rywali!

ZAGRYWKA SELEKCJONERA?

Robert Lewandowski ZAGRA z Holandią?! Michał Probierz już kiedyś oszukał rywali!

2024-06-12 12:35

Reprezentacja Polski przed Euro 2024 rozegrała dwa towarzyskie spotkania. Piłkarze pomyślnie przeszli przygotowania do turnieju wygrywając z Ukrainą 3:1 i zwyciężając z Turcją 2:1. Radość z wyników została przykryta kontuzjami, jakich nabawili się biało-czerwoni. Na samym początku pierwszego spotkania murawę opuścić musiał Arkadiusz Milik. W drugim pojedynku kontuzji doznał Karol Świderski, a także Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski doznał urazu mięśnia dwugłowego, a sztab medyczny poinformował, że jeden z najlepszych piłkarzy na świecie nie zagra z Holandią, czyli w pierwszym meczu na Euro 2024. Internauci chcą wierzyć w to, że jest to sprytny blef Michała Probierza!

Spis treści

  1. Kontuzja Lewandowskiego - zagrywka Probierza?

Robert Lewandowski zagra na Euro 2024 z Holandią?! Kibice pomimo oficjalnego komunikatu medycznego wierzą, że lekarze doprowadzą do pełnej dyspozycji napastnika naszej reprezentacji. Piłkarz FC Barcelony opuścił murawę w 32. minucie i pierwsze wieści ze sztabu były optymistyczne. Dowiedzieliśmy się, że sytuacja nie jest poważna, a kapitan kadry zszedł nie chcąc się narażać na utratę zdrowia z ostro grającymi Turkami. Kilkadziesiąt godzin później sytuacja znacznie się zmieniła. Pojawił się komunikat brzmiący: U Roberta Lewandowskiego doszło do naderwania mięśnia dwugłowego uda, które wykluczy go z udziału w pierwszym meczu turnieju. Dodano, że pod znakiem zapytania stoi występ w drugim spotkaniu: Robimy wszystko, by Robert mógł zagrać w drugim spotkaniu, przeciwko Austrii.

EURO 2024 - TERMINARZ, GODZINY, MECZE, GRUPY. Kiedy i jakie mecze na Euro? [DRABINKA]

Wylot reprezentacji Polski

Kontuzja Lewandowskiego - zagrywka Probierza?

Dla internautów kontuzja Lewandowskiego jest blefem Michała Probierza. Stało się tak po tym, gdy 11 czerwca wieczorem po Twitterze zaczął krążyć filmik ze wspomnieniem Marcina Burhardta. Piłkarz na nagraniu opowiada o tym jak wyglądała współpraca z Michałem Probierzem, a także przypomniał śmieszną sytuację z jednego z treningów Jagielonii Białystok. Trener Probierz wymyślił przed rewanżem z Arisem Saloniki, że wypuści rywala w maliny. Powiedział mnie i Hermesowi, byśmy zderzyli się na koniec treningu i zostali zniesieni na noszach. Wyglądało to komicznie, ale rywale się nabrali, ujawnił Burkhardt.

Brak Roberta Lewandowskiego z pewnością ucieszył Holendrów, którzy na pewno musieliby podwoić krycie piłkarza w obronie. Jednocześnie stwarzałaby się większa przestrzeń dla naszego drugiego napastnika. Czy Robert Lewandowski "magicznie" wyzdrowieje i zobaczymy go w składzie? Dowiemy się 16 czerwca około godziny 14:00, gdy ujawniony zostanie oficjalny skład Polski na mecz z Holandią!

Wyniki GRUPA A Euro 2024 - TABELA i PUNKTY. Grupa Niemiec, Szwajcarii, Szkocji i Węgier