Robert Kubica PRZERWAŁ wywiad! Piękny gest polskiego kierowcy w F1!

2018-11-22 14:11
Robert Kubica PRZERWAŁ wywiad! Piękny gest polskiego kierowcy w F1!
Autor: Glenn Dunbar/LAT Images/REX/Shutterstock / EAST NEWS

Robert Kubica zachował spokój i czujność podczas wywiadu z dziennikarzami. Doszło do groźnego zdarzenia, przez które przerwał rozmowę z mediami!

Robert Kubica oficjalnie kierowcą wyścigowym Williamsa w 2019 roku! Wiadomosć o tym potwierdziła szefowa zespołu z Groove, Claire Williams. Obecność naszego rodaka na liście kierowców przyszłego sezonu wzbudza ogromne zainteresowanie mediów na całym świecie. Polak stanął przed ścianką Williamsa, by porozmawiać z przedstawicielami największych stacji radiowych i telewizyjnych, wydawnictw czy serwisów internetówych. W pewnym momencie przerwał wywiad i zachował ogromną czujność!

ROBERT KUBICA - pierwszy KOMENTARZ po powrocie do F1!

Robert Kubica przerwał wywiad - co się stało?

Robert Kubica przerwał wywiad w momencie, gdy doszło do groźnego zdarzenia. Polak jest bohaterem na torze, ale został również bohaterem w strefie wywiadów. Zachował się ogromną czujnością, gdy jeden z mężczyzn zasłabł. Jak poinformowała dziennikarka Przeglądu Sportowego, Aldona Marciniak, nasz kierowca błyskawicznie pobiegł po wodę i mokry ręcznik dla potrzebującego.

22 listopada Robert Kubica oficjalnie został kierowcą Williamsa 2019. Partnerem naszego rodaka będzie 21-letni Brytyjczyk, George Russel. Pierwszy wyścig już 17 marca, tradycyjnie na torze w australijskim Melbourne. W styczniu odbędą się pierwsze testy za kierownicą nowego modelu Williamsa. Nasz rodak skomentował swój powrót:

Powrót do F1 w przyszłym sezonie będzie jednym z największych osiągnięć mojego życia i jestem przekonany, że dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu będziemy w stanie zmotywować zespół do wspólnego osiągania dobrych rzeczy. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i wierzyli we mnie. W końcu wrócę do siatki za kierownicą bolidu F1 i nie mogę się doczekać powrotu do wyścigów.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze