Ring Girls Fame MMA - dziewczyny federacji podnoszą temperaturę widzów! [GALERIA]

2022-05-14 19:56
Ring Girls Fame MMA - dziewczyny federacji podnoszą temperaturę widzów! [GALERIA]
Autor: FAME MMA Ring Girls Fame MMA - dziewczyny federacji podnoszą temperaturę widzów! [GALERIA]

Ring Girls Fame MMA wzbudzają dużą uwagę wśród widzów każdej gali. Zawsze uśmiechnięte i pełne pozytywnej energii, którą dzielą się z innymi. Kim są dziewczyny, które podnoszą numerek określający poszczególne rundy? Kto to jest? Przekonajcie się sprawdzając zdjęcia już teraz.

Spis treści

  1. Ring Girls Fame MMA - kim są?

Ring Girls Fame MMA - dziewczyny, które zawsze dzielnie wspomagają organizatorów robią furorę w internecie! Nieocenione pomocnice Wojtka Goli i Michała Boxdela Barona cieszą się dużym uznaniem wśród fanów walk. Jaka jest tych kobiet, podczas sportowo-rozrywkowego wydarzenia? Opiekują się one zawodnikami, to znaczy przejmują ściągniętą przez fightera koszulkę, trzymają mistrzowski pas, ale przede wszystkim pokazują, którą mamy aktualnie rundę w walkach. Zawsze uśmiechnięte, pełne radości umilają wieczór i dzielą się pozytywną energią ze wszystkimimi, którzy wykupili pay-per view.  Zdjęcia ring girls Fame MMA, czyli dziewczyn, które najczęściej pojawiają się podczas gali podrzucamy w poniższej galerii. 

Fame MMA 14 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 14.05.2022?

Ring Girls Fame MMA - kim są?

Dziewczyny z Fame MMA, które mocno wspomagają organizatorów i dbają o umielenie wieczoru swoją obecnością robią furorę. Ich instagramowy profil śledzi ponad 28 tysięcy użytkowników. Wiemy, że w gronie Ring Girls są: Róża Wojtczak, Paulina Janaszkiewicz, Natalia Bilska, Weronika Jezierska, Maya Kister, Justyna Czerwonka i Marta Kowalska.

Sonda
Najbardziej czekasz na walkę...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze