Radek Słodkiewicz - żona, wzrost, dieta, waga, rekord, wiek. Kim jest Słodkiewicz?

2022-08-11 14:29
Radek Słodkiewicz - żona, wzrost, dieta, waga, rekord, wiek. Kim jest Słodkiewicz?
Autor: High League 4 Radek Słodkiewicz - żona, wzrost, dieta, waga, rekord, wiek. Kim jest Słodkiewicz?

Kim jest Radek Słodkiewicz? Związał się ze światem mieszanych sztuk walki, choć wcześniej robił zupełnie coś innego. Był kulturystą, który odnosił ogromne sukcesy. Internauci zastanawiają się, ile ma lat, wzrostu, a także jakim rekordem może się pochwalić. Poznajcie najważniejsze informacje na jego temat już teraz.

Spis treści

  1. Radek Słodkiewicz - kim jest?
  2. Radek Słodkiewicz - żona
  3. Radek Słodkiewicz - wzrost
  4. Radek Słodkiewicz - dieta
  5. Radek Słodkiewicz - waga
  6. Radek Słodkiewicz - rekord
  7. Radek Słodkiewicz - wiek

Radek Słodkiewicz - żona, wzrost, dieta, waga, rekord, wiek, czyli wszystko, co najbardziej interesuje polskich internautów na temat tego sportowca. Kim jest Radek Słodkiewicz? Na dobrą sprawę swoją karierę rozpoczynał w latach 90. Już jako szesnastolatek brał udział w zawodach na scenie kulturystycznej. Odnosił w tej dyscyplinie sukcesy jako junior. W 1997 roku Słodkiewicz wygrał wszystkie zawody, w których startował jako junior, jednak zbyt młody wiek uniemożliwił mu start w mistrzostwach Polski. Największym jego sukcesem jest zajęcie 3. miejsca na mistrzostwach Świata w Bahrajnie w 2008 roku. W 2019 roku zadebiutował, w walce na freak-fightowej gali MMA. Przegrał z Krystianem Pudzianowskim przez TKO w parterze. Później zmierzył się z Akopem Szostakiem i zaliczył porażkę, w taki sam sposób. 17 września 2022 stoczy trzeci pojedynek. Jego rywalem jest Konrad Karwat.

Radek Słodkiewicz - kim jest?

Radek Słodkiewicz jest kulturystą, ale również zawodnikiem MMA. Oprócz tego pomaga ludziom wypracować idealną sylwetkę i dbać o swoje zdrowie. Słodkiewicz sam wspomina, że sport i walka z własnymi ograniczeniami była dla niego priorytetem. Chciałem szybciej biegać i jeździć na rowerze lepiej niż inni, dłużej wytrzymać bez powietrza pod powierzchnią wody, we wszystkim szukałem rywalizacji ale dopiero gdy odkryłem ciężary wiedziałem w czym chce być najlepszy, napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych. Jak sam przekonuje, kulturystyka pozwoliła mu zrozumieć, że największe ograniczenia są tylko w naszej głowie. 

High League 4: kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY]

Natsu o mocnym komentarzu na High League 3. To ją zabolało!

Radek Słodkiewicz - żona

Żona Radka Słodkiewicza wzbudza zainteresowanie internautów. To właśnie jedna z najpopularniejszych fraz w polskim internecie, która pojawia się zaraz po wpisaniu nazwiska kulturysty w wyszukiwarkę Google. Jest to jednak osoba prywatna, dlatego należy to uszanować.

Radek Słodkiewicz - wzrost

Ile wzrostu ma Radek Słodkiewicz? Pytanie o wzrost również pojawia się bardzo często. Słodkiewicz ma 180 centymetrów.

Radek Słodkiewicz - dieta

Radek Słodkiewicz, jako profesjonalny sportowiec doskonale wie, że zbilansowana dieta jest potrzebna do odnoszenia sportowych sukcesów. Sam chętnie dzieli się wiedzą w tym temacie i można wykupić u niego rozpiskę żywieniową dopasowaną do potrzeb waszego organizmu.

Radek Słodkiewicz - waga

Ile waży Radek Słodkiewicz? Nieoficjalnie jego waga to 107 kilogramów. Wszystko zależne jest od sezonu.

Radek Słodkiewicz - rekord

Radek Słodkiewicz w MMA ma za sobą dwie walki. W debiucie w 2019 roku przegrał z Krystianem Pudzianowskim. Dwa lata później ten sam los spotkał go w pojedynku z Akopem Szostakiem.

Radek Słodkiewicz - wiek

Wiek Radka Słodkiewicza nie jest tajemnicą. Urodził się 11 czerwca 1976 w Goleniowie, co oznacza, że w 2022 roku obchodził 46. urodziny.

Wojtek Gola - wiek, rower, choroba, koty, wzrost, zarobki, partnerka, tatuaże, kiedyś

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze