Pudzianowski - Jurkowski 2021: KIEDY i GODZINA walki. O której Pudzian - Juras?

2021-06-05 13:52
Pudzianowski - Jurkowski 2021: KIEDY i GODZINA walki. O której Pudzian - Juras?
Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER / EAST NEWS Pudzianowski - Jurkowski 2021: KIEDY i GODZINA walki. O której Pudzian - Juras?

Pudzianowski - Jurkowski 2021: kiedy i o której godzinie walka na KSW 61? Kibice z niecierpliwością wyczekiwali tego pojedynku od kilku tygodni. Dwie legendy mieszanych sztuk walki obiecały, że nie będą się litować nad sobą w okrągłej klatce. Dadzą naprawdę widowiskowe starcie. Na którą godzinę nastawić przypomnienie w telefonie? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Pudzianowski - Jurkowski 2021: KIEDY i GODZINA 

Pudzianowski - Jurkowski 2021: KIEDY i GODZINA walki. Zastanawiacie się, o której godzinie Pudzian - Juras? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o to, kiedy jest walka Pudzian - Juras? Niewątpliwie właśnie to starcie wzbudza największe emocje wśród kibiców. Dwie legendy sportu, dwaj czołowi zawodnicy federacji KSW skrzyżują rękawice i raz na zawsze rozwiążą niepewność dotyczącą tego, kto jest lepszy. Z jednej strony najsilniejszy zawodnik MMA na świecie, a z drugiej strony fighter, który zawalczył podczas pierwszej gali KSW.

Tak mieszka Mariusz Pudzianowski. Takiej posiadłości mogą zazdrościć nawet miliarderzy
Sonda
Kto wygra walkę Mariusz Pudzianowski - Łukasz Jurkowski?

Pudzianowski - Jurkowski 2021: KIEDY i GODZINA 

Wszyscy zawodnicy karty KSW 61 bez problemów zmieścili się w wymaganych limitach przed jutrzejszym wydarzeniem. Mariusz Pudzianowski wniósł na wagę nieco ponad dwa kilogramy więcej od Łukasza Jurkowskiego. Czy będzie miało to wpływ na walkę? Przekonamy się już 5 czerwca 2021. Gala KSW 61 rozpoczyna się o 20:00. Walka Pudzian Juras to starcie wieczoru wydarzenia w Ergo Arenie. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, o której godzinie główni bohaterowie pojawią się w okrągłej klatce. Przypuszczać można, że nastąpi to po godzinie 23:00.

KSW 61 - KOLEJNOŚĆ WALK: kto, kiedy walczy? O której godzinie walka Pudzian - Juras?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze