Pudzianowski - Bombardier Senegal: kiedy i O KTÓREJ GODZINIE walka na KSW 59?

i

Autor: Przemek Swiderski/East News Pudzianowski - Bombardier Senegal: kiedy i O KTÓREJ GODZINIE walka na KSW 59?

Pudzianowski - Bombardier Senegal: kiedy i O KTÓREJ GODZINIE walka na KSW 59?

2021-03-20 12:43

Pudzianowski - Bombardier: o której godzinie walka? O której walczy Pudzianowski z Serigne Ousmane? Kiedy jest dokładnie pojedynek tych dwóch kolosów? Odpowiedzi na wszystkie te pytania, a także garść szczegółów, podrzucamy w tym miejscu!

Spis treści

  1. Pudzianowski - Bombardier Senegal: kiedy, data
  2. Pudzianowski - Bombardier Senegal: godzina, o której?

Mariusz Pudzianowski - Bombardier Serigne Ousmane: kiedy i o której godzinie walka na KSW 59? Zastanawiacie się, kiedy walka Pudzianowski - Senegal, bo tak nazwali ten pojedynek internauci? Nic dziwnego, że starcie wzbudza ogromne emocje. Bombardier wniósł na wagę 31 kilogramów więcej on Mariusza Pudzianowskiego i jest drugim najcięższym rywalem Pudziana w historii. Mariusz Pudzianowski, podczas oficjalnego ważenia, miał 120,2 kg. Bombardier natomiast aż 151,2 kg.

KSW 59 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na KSW 20.03.2021?

Tak mieszka Mariusz Pudzianowski. Takiej posiadłości mogą zazdrościć nawet miliarderzy

Pudzianowski - Bombardier Senegal: kiedy, data

Mariusz Pudzianowski ostatni raz w klatce pojawił się w listopadzie 2019 roku, kiedy to na pierwszej gali KSW w chorwackim Zagrzebiu odprawił ciosami w drugiej rundzie Erko Juna. Najsilniejszy człowiek na świecie miał później zmierzyć się właśnie na gali KSW 53 z Quentinem Domingosem, ale do starcia nie doszło, ponieważ najpierw Polak doznał kontuzji, a następnie całą galę przeniesiono na późniejszy termin z powodu sytuacji panującej na świecie. Teraz powraca do klatki, by wygrać z Bombardierem. Starcie odbędzie się 20 marca 2021.

Pudzianowski - Bombardier Senegal: godzina, o której?

O której godzinie walka Pudzianowski - Bombardier na KSW 59? To ostatnia walka na gali 20 marca, więc zobaczymy ją po godzinie 23:00.

W jednej z głównych walk gali KSW 59 fani zobaczą starcie brązowego medalisty Igrzysk Olimpijskich w Londynie, Damiana Janikowskiego (5-3, 3 KO, 1 Sub), z obdarzonym bardzo mocnym uderzeniem Anglikiem, Jasonem Radcliffe'em (16-7, 10 KO, 4 Sub). Pojedynek odbędzie się 20 marca w limicie kategorii średniej.

Sonda
Czy Pudzianowski pokona Bombardiera?