Pudzianowski - Bombardier Senegal: kiedy i O KTÓREJ GODZINIE walka na KSW 59?

2021-03-20 12:43
Pudzianowski - Bombardier Senegal: kiedy i O KTÓREJ GODZINIE walka na KSW 59?
Autor: Przemek Swiderski/East News Pudzianowski - Bombardier Senegal: kiedy i O KTÓREJ GODZINIE walka na KSW 59?

Pudzianowski - Bombardier: o której godzinie walka? O której walczy Pudzianowski z Serigne Ousmane? Kiedy jest dokładnie pojedynek tych dwóch kolosów? Odpowiedzi na wszystkie te pytania, a także garść szczegółów, podrzucamy w tym miejscu!

Spis treści

  1. Pudzianowski - Bombardier Senegal: kiedy, data
  2. Pudzianowski - Bombardier Senegal: godzina, o której?

Mariusz Pudzianowski - Bombardier Serigne Ousmane: kiedy i o której godzinie walka na KSW 59? Zastanawiacie się, kiedy walka Pudzianowski - Senegal, bo tak nazwali ten pojedynek internauci? Nic dziwnego, że starcie wzbudza ogromne emocje. Bombardier wniósł na wagę 31 kilogramów więcej on Mariusza Pudzianowskiego i jest drugim najcięższym rywalem Pudziana w historii. Mariusz Pudzianowski, podczas oficjalnego ważenia, miał 120,2 kg. Bombardier natomiast aż 151,2 kg.

KSW 59 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na KSW 20.03.2021?

Tak mieszka Mariusz Pudzianowski. Takiej posiadłości mogą zazdrościć nawet miliarderzy

Pudzianowski - Bombardier Senegal: kiedy, data

Mariusz Pudzianowski ostatni raz w klatce pojawił się w listopadzie 2019 roku, kiedy to na pierwszej gali KSW w chorwackim Zagrzebiu odprawił ciosami w drugiej rundzie Erko Juna. Najsilniejszy człowiek na świecie miał później zmierzyć się właśnie na gali KSW 53 z Quentinem Domingosem, ale do starcia nie doszło, ponieważ najpierw Polak doznał kontuzji, a następnie całą galę przeniesiono na późniejszy termin z powodu sytuacji panującej na świecie. Teraz powraca do klatki, by wygrać z Bombardierem. Starcie odbędzie się 20 marca 2021.

Pudzianowski - Bombardier Senegal: godzina, o której?

O której godzinie walka Pudzianowski - Bombardier na KSW 59? To ostatnia walka na gali 20 marca, więc zobaczymy ją po godzinie 23:00.

W jednej z głównych walk gali KSW 59 fani zobaczą starcie brązowego medalisty Igrzysk Olimpijskich w Londynie, Damiana Janikowskiego (5-3, 3 KO, 1 Sub), z obdarzonym bardzo mocnym uderzeniem Anglikiem, Jasonem Radcliffe'em (16-7, 10 KO, 4 Sub). Pojedynek odbędzie się 20 marca w limicie kategorii średniej.

Sonda
Czy Pudzianowski pokona Bombardiera?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze