Prime MMA 4

i

Autor: YouTube.com/PRIME SHOW MMA; screen z filmu "Druga KONFERENCJA | PRIME 4: KRÓLESTWO DON KASJO vs POPEK MONSTER" Prime MMA 4 - jaka kolejność walk?

PRIME MMA 4 - kolejność walk. Kto i kiedy walczy na gali 26.11.2022?

2022-11-25 17:09

Prime MMA 4 to gala, która odbędzie się 26.11.2022 . Po ciekawej 3. edycji fani czekają na kolejne widowisko. Kibice już nie mogą się doczekać sportowych emocji. Najważniejsza jest jednak odpowiedź na pytanie, kto zawalczy w ostatnią sobotę listopada. Mamy dla was pełną kartę walk oraz kolejność pojedynków.

Prime MMA wywołuje wiele emocji wśród fanów tego typu zawodów. W sobotę 26 listopada 2022 odbędzie się 4. edycja popularnego już Prime MMA. Jak wygląda karta walk? Od dłuższego czasu wiadomo już, jakie przygotowali włodarze federacji.Walki w nowej edycji to kolejne emocje z udziałem nowych gwiazd internetu, ale również tych, którzy już w przeszłości pojawiali się w oktagonie. Lista uczestników oraz kolejność walk to jedna z najbardziej szukanych informacji w polskim internecie w ciągu ostatnich dni. Postanowiliśmy ułatwić wam poszukiwania i mamy dla was harmonogram nadchodzącej gali.

ZOBACZ TAKŻE: PRIME MMA 4 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać online stream?

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Prime MMA 4 - kolejność walk

Kolejność walk na gali Prime MMA 4 może być ważną informacją dla wielu widzów. Niektórzy planują obejrzenie tylko jednego lub kilku starć, a więc wcześniejsze poznanie harmonogramu może im ułatwić zaplanowanie sobotniego wieczoru. Kolejność walk na gali Prime MMA 4 prezentuje się następująco:

  1. Rafał „Sportowy Świr” Gawron vs. Piotr „Ochroniarz” Kałuski
  2. Emil „Księciunio” Bayer vs. Konrad “Skolim” Skolimowski
  3. Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs. Adrian Cios
  4. Tomasz Olejnik vs. Patryk „Robalini” Śliwa
  5. Anna Andrzejewska vs. Ewa Piątkowska
  6. Damian „Stifler” Zduńczyk vs. Adam Soroko
  7. Adam Okniński vs. Norman Parke
  8. Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs. Łukasz „Kamerzysta”
  9. Kamila „Zusje” Astafiewa vs. Monika „Esmeralda” Godlewska
  10. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs. Paweł „Popek” Mikołajuw
Sonda
Planujesz oglądać galę Prime MMA 4?

Prime MMA 4 - o której oglądać? Godzina

O której godzinie rozpocznie się gala Prime MMA 4? To informacja, która interesuje wszystkich fanów freak fightów. Według informacji podanej przez organizatorów, wydarzenie zacznie się o 19:00.

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 4: DATA, KARTA WALK, BILETY, ZAWODNICY, MIEJSCE