Polska - Włochy 2018: SKRÓT VIDEO, WYNIK, GOLE, BRAMKI, KTO STRZELIŁ

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS

Polska - Włochy 14 października: SKRÓT VIDEO, WYNIK, GOLE, BRAMKI, KTO STRZELIŁ

2018-10-14 22:51

Polska - Włochy 14.10.2018 to emocje od pierwszej do ostatniej minuty! Jak wyglądał przebieg spotkania? Skrót meczu Polski i szczegółowe informacje podrzucamy na ESKA.pl

Polska - Włochy: skrót video meczu, wynik, gole, bramki, kto strzelił i kontrowersje, to wszystko znajdziecie w tym miejscu na ESKA.pl! Trzeci mecz naszej reprezentacji w ramach Ligi Narodów był niezwykle ważny. Tylko zwycięstwo bądź remis pozwoliłoby zachować nam szanse na pozostanie w I dywizji. Co działo się na boisku stadionu w Chorzowie? Skrót meczu Polska Włochy 14.10.2018 znajdziecie poniżej.

Polska - Włochy: wynik 14 października

Wynik meczu Polska - Włochy 14.10.2018 poznaliśmy w okolicach godziny 22:30. Niestety, przegraliśmy 0:1, choć powinniśmy się cieszyć, że tylko tyle. Pierwsza połowa to popis gry naszych rywali. Wyrządzili nam sporo stresu atakując naszą bramkę. Dwa razy futbolówka uderzyła w naszą poprzeczkę. Kilka razy Wojciech Szczęsny popisał się świetnymi interwencjami i tak naprawdę to jemu zawdzięczamy porażkę - tylko 0:1.

W drugiej połowie Jerzy Brzęczek zmienił ustawienie, na boisko wszedł Błaszczykowski i Grosicki. Nasza gra wyglądała nieco lepiej niż w pierwszej części spotkania. Stwarzaliśmy sobie sytuacje, które mogły się podobać. Najlepszą okazję miał w 70' Kamil Grosicki. Nasz skrzydłowy po świetnej akcji Milika i Lewandowskiego uderzył wyszedł na pozycję sam na sam i uderzył z pierwszej piłki. Futbolówka była skierowana w środek bramki, co nie zaskoczyło bramkarza Włoch. W 80' kibice na stadionie w Chorzowie skandowali nazwisko Piątka, domagając się go na boisku. Ku zdziwieniu... Jerzy Brzęczek wpuścił na boisko Jędrzejczyka, co nie spodobało się kibicom. To właśnie Jędrzejczyk w 91 minucie nie upilnował jednego z Włochów i straciliśmy bardzo bramkę.  Bramkę, przez którą odpadamy z I dywizji i musimy wziąć udział w eliminacjach do Euro 2020.

Arkadiusz Milik w rozmowie z TVP Sport: - Moim zdaniem, Włosi byli zdecydowanie lepsi i zasłużenie wygrali. Szkoda tej bramki straconej, bo remis był blisko. Widać było, że się męczymy i nie potrafimy utrzymać się przy piłce. Trzeba patrzeć do przodu, długa droga przed nami.

Kamil Grosicki w rozmowie z TVP Sport: - Gwizdy kibiców na koniec spotkania, nie wiem czy zasłużone. Przegrywamy drugi mecz z rzędu. Boli, boli, bo jest ta blokada z nas i nie może od mundialu z nas zejść. Musimy pracować dalej i wierzyć, że lepsze czasy nadejdą. Nie zasłużyliśmy na zwycięstwo.

Polska Włochy: skrót video meczu 14.10.2018

Skrót video meczu Polska - Włochy 14 października:

Liga Narodów 2018/19: POLSKA GRUPA, WYNIKI, TERMINARZ. Ile punktów ma Polska?

Polska - Włochy: bramki, gole

Bramki, gole i strzelcy do sprawdzenia w tym miejscu. Kto zostanie bohaterem w swojej reprezentacji? Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów! 90+3 Biragghi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.