Polska - Turcja SIATKÓWKA 2019. Kiedy, o której i gdzie mecz? [PÓŁFINAŁ]

2019-09-06 12:39 RW
Polska - Turcja SIATKÓWKA 2019. Kiedy, o której i gdzie mecz? [PÓŁFINAŁ]
Autor: Lukasz Szelag/REPORTER / EAST NEWS Polska - Turcja SIATKÓWKA 2019. Kiedy, o której i gdzie mecz? [PÓŁFINAŁ]

Polska - Turcja 2019 to jeden z ważniejszych meczów w tym roku. Siatkarki prowadzone przez Jacka Nawrockiego z drobnym potknięciem przeszły przez fazę grupową, ale już w fazie pucharowej okazały się lepsze od Hiszpanek i doskonale grających Niemek. Kiedy i o której godzinie mecz na żywo? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl.

Polska - Turcja siatkówka 2019kiedy i o której godzinie? Nie możecie przegapić tego hitowego spotkania, ponieważ nasze siatkarki walczą o najwyższe cele. Polki z drobnym potknięciem wyszły z grupy i w fazie pucharowej rozprawiły się z Hiszpankami oraz świetnie grającymi Niemkami. Teraz czas na jeszcze większe emocje, bo mecz Polska - Turcja 2019 to starcie o finał Mistrzostw Europy! 

Polska - Turcja siatkówka 2019 - kiedy?

Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o Polska - Turcja? Kiedy mecz? Wydaje się, że siatkarki Jacka Nawrockiego staną przed najtrudniejszym zadaniem podczas tegorocznych Mistrzostw Europy. Przeniosą się bowiem na parkiet swoich rywalek, które w 1/8 finału pokonały Chorwację, a podczas ćwierćfinału pewnie rozprawiły się z Holandią. Eksperci jednak twierdzą, że to Niemki grały najlepiej w czasie ME, więc Turczynki nie powinny sprawić nam większych problemów. Czy tak faktycznie będzie? Przekonamy się już 7 września 2019.

Polska - Turcja siatkówka 2019 - godzina

O której mecz Polska - Turcja? Godzina meczu jest już ustalona. Siatkarki wybiegną na turecki parkiet o godzinie 18:30. W tym czasie powinniśmy znać już pierwszego rywala Polek w walce o medal. Na placu boju o finał Mistrzostw Europy są jeszcze Serbki i Włoszki. 

Czy Polska zdobędzie złoty medal ME 2019? Warto przypomnieć, że siatkarki z naszego kraju stawały na najwyższym stopniu podium już podczas Mistrzostw Europy w Turcji (2003 rok) i Chorwacji (2005 rok). 

Najnowsze