Polska - Łotwa: BILETY. Cena i czy są jeszcze dostępne?

2019-03-18 11:59
Polska - Łotwa: BILETY PZPN. Cena i czy są jeszcze dostępne?
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Polska - Łotwa: BILETY PZPN. Cena i czy są jeszcze dostępne?

Polska - Łotwa to drugi ważny sprawdzian dla naszej reprezentacji w 2019 roku. Pierwszy natomiast, jeśli chodzi o mecze kadry na terenie Polski. 24 marca 2019 zmierzymy się w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2020. Czy jest jeszcze szansa, by obejrzeć pojedynek na żywo prosto z trybun stadionu? Sprawdźcie szczegóły i rozpiskę wejściówek na ESKA.pl

Polska - Łotwa: bilety na mecz Euro 2020 to gorący towar dla wszystkich kibiców. W końcu, po zimowej przerwie, reprezentacja Polski wraca na boiska, by walczyć o najwyższe cele. Teraz celem jest awans na zbliżające się wielkimi krokami mistrzostwa Europy! Mecz 24 marca 2019 dla zawodników i samego trenera, Jerzego Brzęczka, będzie ważnym sprawdzianem. Wszystko ze względu na niezbyt udane zakończenie poprzedniego roku. Najwierniejsi kibice wiedzą, że dla kadry najważniejsze jest wsparcie fanów, dlatego niektóre bilety na mecz Polska - Łotwa rozeszły się w błyskawicznym tempie. 

Zobacz: MECZE POLSKI 2019/2020 - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Przeczytaj też: EURO 2020 - ELIMINACJE. GRUPY, MECZE, TERMINARZ, LOSOWANIE

Polska - Łotwa 2019: BILETY

Mecz Polska - Łotwa to drugi pojedynek naszej reprezentacji w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2020. Jesteśmy faworytem tego pojedynku, a to dlatego, że nasi reprezentanci na europejskich boiskach radzą sobie doskonale. To chociażby Robert Lewandowski strzela bramki w barwach Bayernu Monachium, Krzysztof Piątek bije rekordy w AC Milanie czy Wojciech Szczęsny broni Juventus przed stratą punktów w ligowej tabeli. Z pewnością będą mieć wpływ na losy meczu z Łotwą. Przekonajcie się sami będąc 24 marca na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Jeśli chcecie kupić wejściówki musicie się pospieszyć. 

Zostały już tylko pojedyncze wejściówki na krzesła znajdujące się tuż przy murawie. Najwięcej jest wejściówek na sektory G16 do G34 - za 140 złotych. Na tę chwilę (18.03.2019, godz. 11:55) zostało ponad 1000 wolnych miejsc. Sprzedaż odbywa się wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej bilety.laczynaspilka.pl.

Mecz Polska - Łotwa odbędzie się 24 marca 2019 roku na PGE Narodwym w Warszawie. Jak wynika ze statystyk dostępnych na stronie internetowej hppn.pl, faworytem pojedynku jest reprezentacja Polski. Nasza kadra wygrała 9 pojedynków, 2 razy zremisowała i 2 razy przegrała. Ostatnie starcie miało miejsce 22 maja 2012 roku. Wygraliśmy wówczas po bramce Artura Sobiecha, 0:1.

Najnowsze