Euro 2024

i

Autor: AKPA Kiedy gra Polska następny mecz Euro 2024?

Mistrzostwa Europy

Kiedy gra Polska następny mecz Euro 2024? Data i godzina meczu z Francją

2024-06-21 14:24

Polska walczy o awans o fazy pucharowej Euro 2024. Po spotkaniach z Holandią i Austrią Biało-czerwoni zmierzą się z Francją. Będzie to ostatnie starcie naszych w grupie D. Od wyniku tego meczu będzie zależeć, czy uda im się przejść do kolejnego etapu turnieju. Kiedy obędzie się następny mecz Polski na Euro 2024? Mamy datę i godzinę.

Kiedy gra Polska następny mecz Euro 2024? To z pewnością pytanie, które zadaje sobie wiele osób po spotkaniu z Austrią. Przed nami ostatni mecz Biało-czerwonych w fazie grupowej Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Będzie ono kluczowe, ponieważ prawdopodobnie zadecyduje o tym, czy Polacy wyjdą z grupy, czy jednak będą musieli wrócić do kraju już po trzech meczach. Łatwo nie będzie, ponieważ ich rywalami będą aktualni wicemistrzowie świata - Francuzi. Nie ma wątpliwości, że to oni są tutaj faworytem. Euro 2024 jest jednak pełne niespodzianek i wszystko może się wydarzyć. Kibice do ostatniej chwili będą liczyć na sukces Polski. Kiedy odbędzie się mecz z Francją? O której godzinie?

Stadiony Euro 2024. Gdzie odbędą się mecze? To tutaj zagra Polska

EURO 2024 WIDEO: Robert Lewandowski powrócił do treningów z reprezentacją

Mecz Polska - Francja na Euro 2024. Kiedy i gdzie?

Data i miejsce meczu Polska - Francja w ramach tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej jest już znana. Trzecie spotkanie grupowe Biało-czerwonych odbędzie się już we wtorek, 25 czerwca 2024. Miejscem wydarzenia będzie arena BVB Stadion w Dortmundzie.

Mecz Polska - Francja na Euro 2024. Godzina

O której godzinie rozpocznie się mecz Polska - Francja na Euro 2024? To ważna informacja dla wszystkich kibiców, którzy chcą sobie zaplanować dzień tak, aby bez problemu obejrzeć spotkanie. Według terminarza opublikowanego przez UEFA pierwszy gwizdek usłyszymy o 18:00.