Alvaro Morata i Robert Lewandowski

i

Autor: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News

Polska - Hiszpania 2021: gdzie grają? O której godzinie?

2021-06-19 20:51

Polska - Hiszpania to najbardziej wyczekiwany mecz polskiej reprezentacji podczas fazy grupowej Euro 2020. Nasi rywale to jednokrotni Mistrzowie Świata oraz trzykrotni Mistrzowie Europy. Czy Robertowi Lewandowskiemu ze spółką uda się pokonać przeciwników? Sprawdź, gdzie odbędzie się mecz i o której godzinie się rozpocznie.

Mecz Polska - Hiszpania to drugie spotkanie Polaków podczas Euro 2020. Inauguracyjne spotkanie nasza reprezentacja w słabym stylu przegrała ze Słowacją 2:1. Ta porażka sprawiła, że Polska ma teraz bardzo trudną sytuację w grupie E. Przypomnijmy, że Hiszpanie zremisowali ze Szwecją 0:0, a Szwecja wygrała 1:0. W związku z tym Polska zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w grupie i potrzebuje minimum remisu z Hiszpanią, aby móc liczyć na dalsze rozgrywki. Robert Lewandowski i spółka mogą więc zakończyć turniej już dziś, ale miejmy nadzieję, że tak się nie stanie. O której rozpocznie się ten trudny mecz Polaków? Na którym stadionie zagrają nasi reprezentanci? Odpowiadamy na te pytania polskich kibiców.

Jankes, Kama i Rudy wierzą w zwycięstwo Polski z Hiszpanią. Z takim wsparciem wygramy!

Mecz Polska - Hiszpania. O której godzinie?

Mecz Polska - Hiszpania będzie ostatnim z trzech meczów Euro 2020, które zostaną rozegrane w sobotę 19.06.2021. Na murawie piłkarze pojawią się około godziny 20:50, natomiast pierwszy gwizdek mamy usłyszeć o godzinie 21:00. W Polsce transmisję będzie można zobaczyć w TVP1, TVP Sport oraz na sport.tvp.pl

Mecz Polska - Hiszpania. Gdzie grają?

Mecz Polska - Hiszpania odbędzie się na Estadio La Cartuja w Sewilli (Hiszpania). Jest w stanie pomieścić 57 tysięcy widzów. Decyzja o jego budowie zapadła, ponieważ Sewilla ubiegała się o prawo do organizowania Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2004 i 2008 roku. Co ciekawe, Euro 2020 nie miało być tam rozgrywane. Według pierwszego planu, hiszpańskim gospodarzem miało być Bilbao.