Polska - Czechy 2018: BILETY PZPN dostępne! CENA, GDZIE KUPIĆ

2018-11-05 14:47
Polska - Czechy 15.11.2018: BILETY na mecz w Gdańsku. Gdzie i po ile kupić? [CENY]
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER EAST NEWS

Gdzie i po ile kupić bilet na mecz Polski z Czechami? Ceny i dokładna rozpiska do sprawdzenia na ESKA.pl.

Polska - Czechy 15.11.2018: bilety na mecz kupią najwierniejsi fani. Mają oni nadzieję, że po porażce w Lidze Narodów z Portugalią i Włochami, w końcu przyjdą lepsze czasy. Mecz 15 listopada jest o tyle ważny, że porażka z reprezentacją Czech oznaczać będzie czarne chmury nad głową Jerzego Brzęczka. Trzymamy kciuki, że wszyscy, którzy kupią bilety na Polska - Czechy po 90. minutach będą w dobrych nastrojach.

Polska - Czechy 15.11.2018: ceny biletów

Po ile kupić bilety na mecz Polska - Czechy? Wejściówki są do nabycia w cenach, które zaskakują! Po ostatnich niepowodzeniach Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował się znacznąco obniżyć koszt wejściówki na mecz reprezentacji. Najdroższa wejściówka to koszt, uwaga... 50 PLN! Pełna rozpiska poniżej:

  • Bilety na mecz Polska - Czechy, kategoria I - 50 PLN
  • Bilety na mecz Polska - Czechy, kategoria II - 30 PLN
  • Bilety na mecz Polska - Czechy, kategoria III - 20 PLN
  • Bilety na mecz Polska - Czechy, sektor rodzinny - 20 PLN
  • Bilety na mecz Polska - Czechy, osoba niepełnosprawna na wózku inwalidzkim z opiekunem - 20 PLN
  • Bilety na mecz Polska - Czechy, Easy Acess - 20 PLN

Mecze Polski 2018/2019 - kiedy gra Polska? Z kim mecze w piłce nożnej?

Polska - Czechy 2018: bilety

Gdzie kupić bilety na mecz Polska - Czechy 15 listopada 2018? Wejściówki są dostępne na stronie www.pzpn.pl/bilety. Jednocześnie Polski Związek Piłki Nożnej zaznacza, że sprzedaż biletów na mecze Reprezentacji Polski oraz finał Pucharu Polski odbywa się wyłącznie za pośrednictwem podmiotów upoważnionych przez PZPN do sprzedaży i dystrybucji biletów, przede wszystkim poprzez portal www.laczynaspilka.pl. PZPN nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do sprzedaży i dystrybucji biletów w imieniu PZPN. Dalsza odsprzedaż biletów z zyskiem, bądź ich nabywanie z zamiarem dalszej odsprzedaży z zyskiem, stanowi wykroczenie z art. 133 § 1 Kodeksu wykroczeń.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze