Polska - Chile 2022: DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie mecz Polski?

2022-09-29 14:29
Robert Lewandowski
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polska zagra z Chile w meczu towarzyskim. Spotkanie, które zostanie rozegrane jeszcze przed mistrzostwami świata w Katarze, potwierdził prezes PZPN Cezary Kulesza. Gdzie zagrają Polacy? Kiedy rusza sprzedaż biletów? Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Mecz Polska - Chile będzie prawdziwym sprawdzianem przed mundialem w Katarze. Włodarze polskiej reprezentacji zdecydowali się na sparing z Chile, ponieważ jest to zespół, który w wielu elementach przypomina reprezentację Meksyku i Argentyny - czyli dwóch najmocniejszych rywali w grupie mistrzostw świata. Przypomnijmy, że biało-czerwoni znaleźli się w grupie C, w której znajduje się również Arabia Saudyjska. Podopieczni Czesława Michniewicza mierzyli się już wcześniej z Chile. Mecz z 2018 roku zakończył się jednak remisem 2:2. Nowy trener i piłkarze liczą teraz na zdecydowanie lepszy wynik i na pewno zrobią wszystko, by tym razem zwycięsko zejść z boiska. Sprawdźcie wszystkie szczegóły na temat nadchodzącego spotkania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MŚ 2022 Katar - TABELA, GRUPY, MECZE, STADIONY, POLSKA, TERMINARZ

Robert Lewandowski i FC Barcelona [DROGA NA SZCZYT] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #53

Polska - Chile 2022: DATA, MIEJSCE, GODZINA

Mecz Polska - Chile odbędzie się 16 listopada 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Zdecydowano się na stadion w stolicy głównie ze względu na kibiców, którzy będą mieli okazję zobaczyć kadrę na żywo krótko przed wyjazdem do Kataru. Godzina meczu nie została jeszcze potwierdzona. Gdy pojawi się informacja na temat godziny rozpoczęcia, to zaktualizujemy artykuł.

"To miejsce też nie jest przypadkowe. Szczególnie biorąc pod uwagę, że to ostatni nasz mecz przed mundialem, to jestem tym bardziej przekonany, iż wielu kibiców będzie chciało zobaczyć kadrę, gorąco jej kibicować i życzyć jej sukcesu w Katarze. To dom kadry i o tym nie zapominamy. PGE Narodowy jest idealny również ze względu na trudną przedmundialową logistykę. Będzie to ostatni tydzień przed rozpoczęciem mistrzostw świata. Kadrę czeka tylko krótkie zgrupowanie, mecz z Chile i od razu po nim wylot do Kataru" - powiedział Cezary Kulesza, prezes PZPN

Polska - Chile 2022: BILETY [HARMONOGRAM SPRZEDAŻY]

Bilety na mecze polskiej reprezentacji zawsze wyprzedają się w ekspresowym tempie. Wejściówki na spotkanie z Chile będzie można nabyć na stronie bilety.laczynaspilka.pl od 24 października (dla użytkowników aplikacji InPost Fresh) oraz w czwartek 27 października (sprzedaż otwarta). Ceny biletów na mecz Polska - Chile 2022 wyglądają następująco:

  • Kategoria I - 240 zł
  • Kategoria II - 180 zł
  • Kategoria III - 120 zł
  • Bilet rodzinny (opiekun + dziecko do lat 12) - 100 + 60 zł
  • Osoba niepełnosprawna (na wózku inwalidzkim z opiekunem) - 90 zł
  • EASY ACCESS (osoby ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem - max 176 miejsc) - 90 zł
Sonda
Kto wygra mecz: Polska czy Chile?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze