Robert Lewandowski

i

Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polska - Chile 2022: DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie mecz Polski?

2022-11-15 15:18

Polska zagra z Chile w meczu towarzyskim. Spotkanie, które zostanie rozegrane jeszcze przed mistrzostwami świata w Katarze, potwierdził prezes PZPN Cezary Kulesza. Gdzie zagrają Polacy? Kiedy rusza sprzedaż biletów? Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Mecz Polska - Chile będzie prawdziwym sprawdzianem przed mundialem w Katarze. Włodarze polskiej reprezentacji zdecydowali się na sparing z Chile, ponieważ jest to zespół, który w wielu elementach przypomina reprezentację Meksyku i Argentyny - czyli dwóch najmocniejszych rywali w grupie mistrzostw świata. Przypomnijmy, że biało-czerwoni znaleźli się w grupie C, w której znajduje się również Arabia Saudyjska. Podopieczni Czesława Michniewicza mierzyli się już wcześniej z Chile. Mecz z 2018 roku zakończył się jednak remisem 2:2. Nowy trener i piłkarze liczą teraz na zdecydowanie lepszy wynik i na pewno zrobią wszystko, by tym razem zwycięsko zejść z boiska. Sprawdźcie wszystkie szczegóły na temat nadchodzącego spotkania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MŚ 2022 Katar - TABELA, GRUPY, MECZE, STADIONY, POLSKA, TERMINARZ

Robert Lewandowski i FC Barcelona [DROGA NA SZCZYT] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #53

Polska - Chile 2022: DATA, MIEJSCE, GODZINA

Mecz Polska - Chile odbędzie się 16 listopada 2022 roku na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego. Zdecydowano się na stadion w stolicy głównie ze względu na kibiców, którzy będą mieli okazję zobaczyć kadrę na żywo krótko przed wyjazdem do Kataru. Start spotkania o godzinie 18:00.

Polska - Chile 2022: BILETY [HARMONOGRAM SPRZEDAŻY]

Bilety na mecze polskiej reprezentacji zawsze rozchodzą się w ekspresowym tempie. Nie inaczej było w przypadku wejściówek na spotkanie z Chile, które zostały już wyprzedane. Sprzedaż otwarta ruszyła na stronie bilety.laczynaspilka.pl 27 października 2022 r. Ceny na mecz Polska - Chile 2022 wyglądały następująco:

  • Kategoria I - 240 zł
  • Kategoria II - 180 zł
  • Kategoria III - 120 zł
  • Bilet rodzinny (opiekun + dziecko do lat 12) - 100 + 60 zł
  • Osoba niepełnosprawna (na wózku inwalidzkim z opiekunem) - 90 zł
  • EASY ACCESS (osoby ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem - max 176 miejsc) - 90 zł

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bilety na mecz Polska - Chile 2022: sprzedaż ruszyła ZA SZYBKO? Kibice mocno poirytowani

Sonda
Kto wygra mecz: Polska czy Chile?