Polska - Austria online i w TV 21.06.2024. Transmisja meczu Polska Austria na żywo

i

Autor: PAWEŁ SKRABA / SUPER EXPRESS Polska - Austria online i w TV 21.06.2024. Transmisja meczu Polska Austria na żywo

NIE PRZEGAPCIE

Polska - Austria online i w TV 21.06.2024. Transmisja meczu Polska Austria na żywo

2024-06-21 11:10

Mecz Polski z Austrią 21 czerwca 2024 trzeba śledzić z dużą uwagą i przez cały czas trzymać kciuki. Piłkarze reprezentacji Polski muszą wywalczyć trzy punkty, by nadzieje na awans do fazy pucharowej były wciąż duże. Awansować można przecież z trzeciego miejsca! Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bo Austria dość wysoko postawiła poprzeczkę Francuzom w pierwszej kolejce.

Spis treści

  1. Mecz Polska - Austria: TRANSMISJA W TV
  2. Mecz Polska - Austria STREAM ONLINE

Reprezentacja Polski staje przed jeszcze większym wyzwaniem niż miało to miejsce w przypadku spotkania z Holandią. Tam po zaciętej walce piłkarze Michała Probierza pokazali, że dobrze grają piłką na połowie przeciwnika, a przy tym wszystkim świetnie się bronią. Austria natomiast również pokazała świetną dyspozycję i to w starciu z Francją, która jest zaliczana do ścisłego grona faworytów turnieju. Piłkarze prowadzeni przez doświadczonego i cenionego Ralfa Rangnicka przegrali z Francuzami 0:1 po bramce samobójczej. Zaprezentowali odważny futbol wymieniając więcej podań i utrzymując się dłużej przy piłce niż trójkolorowi. To nie będzie łatwe spotkanie dla piłkarzy Michała Probierza, nie możecie go przegapić, dlatego sprawdźcie, gdzie obejrzeć mecz Polska Austria 21.06.2024.

Grupa D EURO 2024 - Polska: WYNIKI, TABELA, PUNKTY. Sytuacja Polski i miejsce w grupie D

Wyniki wszystkich meczów Euro 2024 na żywo. TABELE, GRUPY, PUNKTY, WYNIKI

Reprezentacja Polski przed meczem z Austrią

Mecz Polska - Austria: TRANSMISJA W TV

Polska - Austria 21.06.2024 w TV na żywo zobaczycie na otwartym kanale telewizyjnym. Jednak transmisja ze studia rozpocznie się nieco później niż ma to miejsce w przypadku transmisji na antenie TVP Sport. Na sportowym kanale Telewizji Polskiej rozpocznie się ona o 15:00. Mateusz Borek wtedy otworzy studio na stadionie w Berlinie i wraz ze swoimi gośćmi przeanalizuje rywala biało-czerwonych. Chwilę po godzinie 17:00 transmisja ze studia będzie dostępna także w TVP 1. O 17:52 piłkarze wyjdą na murawę, odśpiewają hymny, a o 18:00 rozpoczną walkę o niezwykle cenne trzy punkty w fazie grupowej.

Mecz Polska - Austria STREAM ONLINE

Mecz Polska - Austria 21.06.2024 w internecie za darmo będzie udostępniony. Gdzie oglądać Polska Austria online? Stream udostępniony będzie na oficjalnej stronie TVP Sport, a także w aplikacji mobilnej stacji. Internetowa transmisja rozpocznie się od godziny 15:00. Co ciekawe pojedynki można oglądać z różnych perspektyw. Do dyspozycji macie transmisję, za sprawą której poczujecie się jak kibic na stadionie, mecz możecie oglądać tzw. kamerą trenerską, a także w opcji hawk-eye. Oglądając mecze zobaczycie nakładane grafiki ze statystykami i informacjami takimi jak prędkość lotu piłki, ustawienie zawodnika względem bramki, pomiar wysokości wyskoku piłkarza czy długość podania i sprintu.

Euro Niemcy 2024 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Aktualna sytuacja w grupach 20.06.2024