Austria - Polska 2019: BILETY. Gdzie, od kiedy do kiedy i po ile kupić? [CENY]

2019-01-15 13:16
Polska - Austria KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE mecz?
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER EAST NEWS Polska - Austria KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE mecz?

Bilety na mecz Austria - Polska 2019 rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Gdzie i po ile kupić wejściówki na wyjazdowy pojedynek naszej reprezentacji? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Polska - Austria 2019: bilety na mecz rozchodzą w błyskawicznym tempie. Austriacka federacja poinformowała, że do tej pory sprzedano ponad 15 tysięcy wejściówek, a sprzedaż wciąż trwa! Polscy kibice bilety na mecz Austria - Polska mogą kupić nieco później. Wszystko oczywiście dlatego, że gramy na wyjeździe!

MECZE POLSKI 2019/2020 - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Polska - Austria 2019: bilety, ceny

Bilety na mecz Austria - Polska 2019 pozwolą wam na żywo - prosto z trybun stadionu w Wiedniu - oglądać i kibicować naszym na początku drogi w eliminacjach Euro 2020. Gdzie i po ile kupić wejściówki? Jak poinformował serwis Łączy Nas Piłka, sprzedaż wejściówek dla kibiców z Polski rozpocznie się 22 stycznia i potrwa do 8 lutego. Wiadomo też, że bilety na sektor kibiców przyjezdnych będą kosztować 145 złotych, a nabyć można je wyłącznie na stronie internetowej bilety.laczynaspilka.pl. Tradycyjnie podczas zakupu wejściówek będzie trzeba podać: imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Mecz Austria - Polska 21.03.2019 odbędzie się na Ernst Happel Stadion w Wiedniu. Właśnie na tym obiekcie odbył się finał Euro 2008. Bilans spotkań przemawia na korzyść naszej reprezentacji. Doskonale pamiętamy jednak mecz fazy grupowej Euro 2008, kiedy to po podyktowanym rzucie karnym w 90. minucie i ostatecznie golu na 1:1 dla Austrii, nie mieliśmy już szans na wyjście z grupy. 

EURO 2020 - GRUPY, LOSOWANIE, ELIMINACJE, GDZIE MECZE

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze