Polska / Mundial 2022

i

Autor: Xia Yifang/Xinhua News/East News

Polska - Argentyna 2022: KOMENTATORZY. Kto skomentuje mecz Polski?

2022-11-30 9:32

Kto skomentuje mecz Polska - Argentyna? To już trzecie i ostatnie spotkanie Polaków w grupie C na mistrzostwach świata 2022 w Katarze. Biało-czerwoni nie przegrali jeszcze żadnego spotkania i nie stracili żadnej bramki. Czy dobra passa utrzyma się w pojedynku z Argentyną? Poznajcie wszystkie szczegóły na temat nadchodzącego spotkania.

Czy Polska wygra z Argentyną? To pytanie zadają sobie polscy kibice, którzy już w środę 30 listopada zasiądą przed ekranami telewizorów i będą trzymać kciuki za naszych Orłów. Zapowiada się na to, że spotkanie będzie jednym z najtrudniejszych. I mimo, że reprezentacja Polski znajduje się obecnie na miejscu lidera w grupie C, to jeszcze nie oznacza, że ma zagwarantowany awans do 1/8 finału mistrzostw świata 2022 w Katarze. Według kibiców z całego świata, to drużyna z Messim na pokładzie jest faworytem do wygrania meczu, chociaż warto przypomnieć, że przegrała z Arabią Saudyjską, którą biało-czerwoni pokonali 2:0. Gdzie i kiedy oglądać starcie Polaków za darmo? Kto skomentuje mecz?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mundial 2022: TERMINARZ, GRUPY, MECZE. Kiedy i z kim mecze Polski?

7 FAKTÓW O MUNDIALU W KATARZE | ESKA XD - Radio Eska #57

Kto skomentuje mecz Polska - Argentyna 2022?

Mecz Polska - Argentyna odbędzie się w środę 30 listopada 2022 r. na zbudowanym z kontenerów Stadium 974. To dokładnie ten sam obiekt, na którym Polacy zagrali swój pierwszy mecz z Meksykiem. Spotkanie skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Gdzie oglądać mecz Polska - Argentyna?

Spotkanie biało-czerwonych przeciwko Messiemu i spółce na pewno przyciągnie wielu kibiców przed ekrany telewizorów. Transmisja meczu Polska - Argentyna rozpocznie się o godzinie 20:00 i będzie dostępna na TVP1 oraz TVP 4K. Darmowy stream online pojawi się również w aplikacji i na stronie TVPSPORT.PL

Mundial 2022 - transmisja NA ŻYWO w TVP. Gdzie oglądać wszystkie mecze? O której godzinie?

Sonda
Czy Dariusz Szpakowski powinien skomentować finał mundialu 2022?