Polska - Arabia Saudyjska 2022: WYNIK, SKRÓTY WIDEO, STATYSTYKI, MEMY, BRAMKI

2022-11-26 16:39
Polska - Arabia Saudyjska 2022: WYNIK, SKRÓTY WIDEO, STATYSTYKI, MEMY, BRAMKI
Autor: Iwanczuk/Sport/REPORTER/EAST NEWS Polska - Arabia Saudyjska 2022: WYNIK, SKRÓTY WIDEO, STATYSTYKI, MEMY, BRAMKI

Polska - Arabia Saudyjska - jaki jest wynik meczu? Czy Polska wyjdzie z grupy do fazy pucharowej? Mecz Polska - Arabia Saudyjska wywoływał jeszcze większe emocje niż spotkanie z Meksykiem. Nasi rywale w pierwszej kolejce pokonali Argentynę, czyli faworytów do zwycięstwa całego turnieju. Jak wyglądał mecz Polska - Arabia Saudyjska? Przekonajcie się oglądając skróty wideo na naszej stronie.

Spis treści

 1. Polska - Arabia Saudyjska 2022: wynik
 2. Polska - Arabia Saudyjska 2022: skróty wideo
 3. Polska - Arabia Saudyjska 2022: STATYSTYKI
 4. Polska - Arabia Saudyjska 2022: MEMY

Polska - Arabia Saudyjska 2022: wynik, skróty wideo, statystyki przydadzą się wszystkim, którzy nie mogli oglądać hitowego pojedynku w internecie i telewizji. Mecz Polska Arabia Saudyjska na żywo 26 listopada 2022 zaplanowany został na godzinę 14:00, kiedy wielu Polaków jest wtedy w pracy. W związku z tym nic dziwnego, że skróty wideo Polska - Arabia Saudyjska 2022 cieszą się tak dużą popularnością. Piłkarze Czesława Michniewicza zdawali sobie sprawę, że przed nimi kluczowe starcie w walce o wyjście z grupy. Saudyjczycy sensacyjnie pokonali w pierwszym spotkaniu reprezentację Argentyny. Popisali się grą w obronie, wysokim pressingiem i umiejętnością wyjścia z kontratakiem. Polacy natomiast w pierwszej kolejce, gdy mierzyli się z Meksykiem, nie stwarzali sobie okazji, ale za to przyzwoicie radzili sobie w obronie. Jak było tym razem? Jaki jest wynik Polska Arabia Saudyjska? Czy Polska ma szansę wyjść z grupy?

Polska - Arabia Saudyjska 2022: wynik

Wynik meczu Polska - Arabia Saudyjska 26.11.2022 jest kluczowy dla losów w grupie C, ale przede wszystkim dla reprezentacji Polski. Od tego spotkania ważą się losy i do wieczornego meczu Meksyku z Argentyną będzie wszystko możliwe! Nawet w przypadku porażki. Wynik meczu Polska Arabia na żywo poznacie w tym miejscu.

Polska 2:0 Arabia Saudyjska -(39' Zieliński, 82' Lewandowski)

Mundial Katar 2022 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Jak wyglądają tabele mundialu 2022?

Jan Tomaszewski złapał się za głowę. Wszystko przez pomysł Michniewicza

Polska - Arabia Saudyjska 2022: skróty wideo

Skróty wideo Polska - Arabia Saudyjska 26 listopada 2022 przydadzą się osobom, które nie mogły oglądać arcyważnego spotkania biało-czerwonych i są ciekawi, jak wyglądał ich mecz. Damy wam znać w tym miejscu serwując wideo z pojedynczych goli i całościowy skrót.

Polska - Arabia Saudyjska 2022: STATYSTYKI

Statystyki meczu Polska - Arabia Saudyjska 2022 pokażą, która z drużyn dłużej utrzymywała się przy piłce, stworzyła sobie więcej okazji i częściej wybijała piłkę z rzutu rożnego. Statystyki pokażą wprost, która z reprezentacji wyglądała lepiej na boisku.

 • 40% Posiadanie piłki 60%
 • 8 Strzały 16
 • 3 Strzały celne 5
 • 3 Strzały niecelne 8
 • 2 Strzały zablokowane 3
 • 74 Ataki 123
 • 46 Groźne ataki 70
 • 3 Kartki 2
 • 18 Faule 15
 • 15 Rzuty wolne 17
 • 4 Rzuty rożne 5
 • 0 Spalone 0

Polska - Arabia Saudyjska 2022: MEMY

Memy z meczu Polska - Arabia Saudyjska 2022 rozbawią was do łez. Podrzucimy serię najśmieszniejszych obrazków, które są efektem kreatywności internautów. Do tego podrzucimy też opinie pomeczowe topowych polskich dziennikarzy sportowych.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze