Piotr Szeliga - wzrost, wiek, hokej, dziewczyna, waga, walki, życiorys. Kim jest Szeliga?

i

Autor: FAME MMA Piotr Szeliga - wzrost, wiek, hokej, dziewczyna, waga, walki, życiorys. Kim jest Szeliga?

Piotr Szeliga - wzrost, wiek, hokej, dziewczyna, waga, walki, życiorys. Kim jest Szeliga?

2023-04-29 14:56

Piotr Szeliga jest cennym diamentem, jeśli chodzi o zawodników walczących w Fame MMA. Pasja, determinacja, zaangażowanie i emocjonujące walki, to gwarancja, jeśli chodzi o tego zawodnika. Kim jest Piotr Szeliga? Jeśli jeszcze go nie poznaliście, to koniecznie nadróbcie zaległości już teraz.

Spis treści

  1. Piotr Szeliga - wzrost
  2. Piotr Szeliga - wiek
  3. Piotr Szeliga - hokej
  4. Piotr Szeliga - dziewczyna
  5. Piotr Szeliga - waga
  6. Piotr Szeliga - walki

Piotr Szeliga - wzrost, wiek, hokej, dziewczyna, waga, walki, życiorys, czyli wszystko, co interesuje internautów o popularnym sportowcu. Kim jest Szeliga? Kto to jest? Widzowie, którzy śledzą gale federacji, za którą odpowiada Wojtek Gola i Michał Boxdel Baron na pewno znają tego zawodnika doskonale. Jednocześnie pamiętają jego mocne wejście do świata mieszanych sztuk walk, gdy pokonał Krystiana Pudzianowskiego podczas gali Fight Exlusive Night. W debiucie, w federacji Fame MMA odniósł jednak porażkę. Pokonał go Piotr Piechowiak. Szeliga teraz jest na ścieżce zwycięstw, a stało się to po tym, gdy pokonał Krzysztofa Ferenca na jedenastej odsłonie wydarzenia oraz wygrał z Gabrielem Al-Sulwim na trzynastej edycji.

Amadeusz Ferrari Roślik - wiek, zeznania, ojciec, wzrost, dziewczyna, zarobki, córka, walki

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Piotr Szeliga - wzrost

Ile wzrostu ma Piotr Szeliga? Według danych dostępnych w internecie mierzy 176 centymetrów.

Piotr Szeliga - wiek

Ile lat ma Piotr Szeliga? Urodził się on 9 września 1993 roku.

Piotr Szeliga - hokej

Determinacja i ciężka praca sprawiła, że Piotr Szeliga to jeden z najcenniejszych sportowych skarbów federacji Fame MMA. Już 19 lat poświęca się sportowemu trybowi życia. Szeliga kiedyś był hokeistą. W latach 2013/14 i 2014/15 grał w klubie UKH Dębica.

Piotr Szeliga - dziewczyna

Życie prywatne Piotra Szeligi interesuje wiele osób. Wiele jednak wskazuje na to, że Szeli nie ma drugiej połówki. Jego serce jest wolne.

Piotr Szeliga - waga

Ile waży Piotr Szeliga? Dzień przed trzynastą odsłoną Fame MMA wniósł na wagę 96 kilogramów. Warto dodać, że ten umięśniony zawodnik w przeszłości ważył ponad 115 kilogramów. Jego sportowa determinacja jest naprawdę duża.

Piotr Szeliga - walki

Walki Piotra Szeligi to zawsze gwarancja dużych emocji. Przypomnieć warto, jak potężnym i ciężkim ciosem powalił na deski Krzysztofa Ferenca. To samo zrobił z Gabrielem Al-Sulwim, podczas Fame MMA 13. Na Fame MMA 14 zrobił kolejny ważny krok w karierze. Zawalczył w formule K1 z byłym zawodnikiem UFC, Normanem Parke, a to wszystko w rzymskiej klatce 3x3! Przegrał ostatecznie w drugiej rundzie. Na Fame MMA 17 w wyniku kontuzji rywala, wygrał z Marcinem Wrzoskiem.