HIGH League

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League

Piotr Czuux Czupryn - Piotr Edzio Bylina: wynik walki na High League 2

2022-02-05 21:14

Wynik walki Czuux - Edzio 2022 interesuje wiele osób. Kto wygrał stracie na High League 2? Jaki jest wynik walki pomiędzy popularnymi artystami, których znacie szczególnie z internetu? Na ESKA.pl możecie poznać wszystkie najważniejsze informacje i WYNIKI walk 2. edycji gali Malika Montany.

Piotr Czuux Czupryn - Piotr Edzio Bylina: wynik walki na High League 5.02.2022. Kto wygrał starcie? Który zawodnik okazał się być lepszy? To zastanawia wiele osób, które nie mają okazji obejrzeć walk na High League 2. W sobotę 5 lutego w Tauron Arenie Kraków, naprzeciw siebie znajdą się wyczekiwane debiuty w polskim MMA. Piotr Czuux Czupryn zmierzy się w oktagonie z Piotrkiem Bylina, który znany jest wielu osobom jako Edzio. Karta walk High League 2 jest bardzo ciekawa, jednak warto w tym miejscu wspomnieć, że Czuux jako jeden z pierwszych zawodników, podpisał kontrakt na walkę federacji. Ze względu na swój debiut w MMA musiał poczekać jednak aż do drugiej gali. Biorąc pod uwagę odzew publiczności, można być pewnym że jego pojedynek z Edziem wzbudzi ogromne emocje.

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

Piotr Czuux Czupryn - Piotr Edzio Bylina – WYNIK. Kto wygrał na High League 2?

Wynik walki Czuux vs. Edzio 5.02.2022 interesuje wiele osób. Kto wygrał na High League 2? Jaki jest wynik walki raperów? Wynik tego starcia poznacie już wieczorem w sobotę 5 lutego. Śledźcie nas uważnie. Wynik walki Czuux - Edzio zostanie zaktualizowany w tym miejscu.

Oficjalnie już w I rundzie wygrał Piotr Edzio Bylina.

Sonda
High League 2: Edzio czy CzuuX - kto wygra?