Paweł Scarface Bomba - wiek, wzrost, waga, Zusje, dzieci, Ferrari. Kim jest Paweł Bomba?

2022-09-13 11:35
Paweł Scarface Bomba - wiek, wzrost, waga, Zusje, dzieci, Ferrari. Kim jest Paweł Bomba?
Autor: screen z filmu na YouTube: HIGH League 3: II KONFERENCJA / YouTube.com/HIGH League Paweł Scarface Bomba - wiek, wzrost, waga, Zusje, dzieci, Ferrari. Kim jest Paweł Bomba?

Paweł Bomba wzbudza duże zainteresowanie internautów szczególnie przez swoje kontrowersyjne zachowanie. Zawodnik gal freak-fightowych ma już na pieńku z kilkoma gwiazdami federacji MMA, więc dłużej będziemy oglądać go w oktagonie. Tym bardziej warto dowiedzieć się, kim jest Scarface.

Spis treści

  1. Paweł Scarface Bomba - kim jest?
  2. Paweł Scarface Bomba - wiek
  3. Paweł Scarface Bomba - wzrost
  4. Paweł Scarface Bomba - waga
  5. Paweł Scarface Bomba - dzieci
  6. Paweł Bomba - konflikt z Amadeuszem Ferrari

Paweł Scarface Bomba - wiek, wzrost, waga, Zusje, dzieci, Ferrari, czyli wszystko, co najbardziej interesuje internautów na temat tego zawodnika. Kim jest Paweł Bomba? Zastanawiacie się, kto to jest Scarface? Jeśli poszukujecie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je w tym miejscu. Nie ulega wątpliwości, że dał się poznać jako chłopak Kamili Smoguleckiej. Ich burzliwa relacja zakończyła się, o czym Zusje poinformowała na jednej z konferencji. Bombie natomiast nie podobało się to, że jego była dziewczyna spotyka się z Amadeuszem Roślikiem, dlatego panowie zawalczą ze sobą na High League 4. 

High League 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 17.09.2022?

Paweł Scarface Bomba - kim jest?

Paweł Bomba w HIGH League zadebiutował podczas trzeciej edycji, która 4 czerwca odbyła się w trójmiejskiej ERGO ARENIE. Scarface szybko przegrał z Mateuszem Tarzanem Leśniakiem, jednak wzbudzał ogromne emocje podczas konferencji i innych rozmów. Udowodnił, że zasługuje na kolejną walkę w lidze Malika Montany.

Natsu o mocnym komentarzu na High League 3. To ją zabolało!

Paweł Scarface Bomba - wiek

Ile lat ma Paweł Bomba? Zawodnik gal freak-fightowych ma 33 lata. Dokładna data urodzenia nie jest jednak znana.

Paweł Scarface Bomba - wzrost

Ile wzrostu ma Paweł Bomba? Organizatorzy przed High League poinformowali, że zawodnik ma 186 centymetrów wzrostu.

Paweł Scarface Bomba - waga

Paweł Bomba waży około 80 kilogramów. Według danych, jakie podała organizacja High League waży dokłanie 77 kilogramów.

Paweł Scarface Bomba - dzieci

Paweł Bomba ma dzieci? Internauci zastanawiają się, jak wygląda życie prywatne zawodnika, który lubi wywoływać kontrowersje. On sam nigdy nie ujawnił, czy ma potomka. 

Paweł Bomba - konflikt z Amadeuszem Ferrari

Między Roślikiem a Bombą pojawiła się bardzo zła krew. Scarface to były partner Zusje Astafiewej. Po rozstaniu wspierał ją Ferrari. Między mężczyznami doszło już do wielu spięć. To swój finał może mieć tylko w klatce!

Sonda
High League 4: kto wygra walkę Ferrari - Bomba?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze