Patryk Bandurski - Alan Kwieciński: GODZINA walki. Kiedy i o której walka Fame MMA 16?

2022-11-05 13:12
Patryk Bandurski - Alan Kwieciński: GODZINA walki. Kiedy i o której walka Fame MMA 16?
Autor: FAME MMA Patryk Bandurski - Alan Kwieciński: GODZINA walki. Kiedy i o której walka Fame MMA 16?

O której godzinie walka Patryk Bandurski - Alan Kwieciński 2022? Trzeci od końca pojedynek na gali Fame MMA 16 wzbudza emocje od kilku tygodni. Pomiędzy tymi gwiazdami obserwowaliśmy bardziej potyczkę słowną niż realny konflikt. Obaj mogą sporo stracić przegrywając pojedynek w klatce.

Spis treści

  1. Patryk Bandurski - Alan Kwieciński: GODZINA walki

Patryk Bandurski - Alan Kwieciński 2022: godzina walki na Fame MMA 16 interesuje fanów obu zawodników. Stoczą oni pojedynek w boksie, co oznacza, że czeka nas być może długie starcie. Alan Kwieciński ma konflikty z innymi zawodnikami, więc zobaczymy go zapewne na galach w 2023 roku. Choć nie jest to takie oczywiste, bo ewentualna przegrana sprawi, że jego bilans będzie wręcz fatalny. W tym roku stoczył pojedynek z Mateuszem Murańskim. Ponad rok temu przegrał z Piotrem Pająkiem a ponad dwa lata temu odniósł porażkę z Arkadiuszem Tańculą. Ewentualne zwycięstwo z Bandurą będzie pierwszą jego wygraną w Fame MMA!

Fame MMA 16 ZA DARMO potwierdzone! Gdzie oglądać za darmo FAME MMA 16 na żywo 5.11.2022?

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Patryk Bandurski - Alan Kwieciński: GODZINA walki

Walka Patryka Bandurskiego z Alanem Kwiecińskim odbędzie się jako ósma w kolejności. Trzeci pojedynek od końca powinien rozpocząć się po godzinie 23:00. Według ekspertów faworytem jest debiutant mający większy zasięg rąk i dysponujący większą wagą.

Fame MMA 16 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy 5.11.2022? [ROZPISKA]

Sonda
Fame MMA 17 - jaką walkę chciałbyś/chciałabyś zobaczyć?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze