Patrycja Wieja - wiek, wzrost, partner, waga, tatuaż, zdjęcia. Kim jest Patrycja Wieja?

Patrycja Wieja - wiek, wzrost, partner, waga, tatuaż, zdjęcia. Kim jest Patrycja Wieja?
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS Patrycja Wieja - wiek, wzrost, partner, waga, tatuaż, zdjęcia. Kim jest Patrycja Wieja?

Patrycja Wieja to zwyciężczyni programu Projekt Lady i jedna z najciekawiej zapowiadających się zawodniczek w Fame MMA. Internauci niedługo zobaczą jej umiejętności w okrągłej klatce. Kim jest Patrycja Wieja? Czym zajmuje się na co dzień? Przekonajcie się i poznajcie ją bardziej już teraz.

Spis treści

  1. Patrycja Wieja - kim jest?
  2. Patrycja Wieja - wiek
  3. Patrycja Wieja - wzrost
  4. Patrycja Wieja - partner
  5. Patrycja Wieja - waga
  6. Patrycja Wieja - tatuaż
  7. Patrycja Wieja - zdjęcia

Patrycja Wieja - wiek, wzrost, partner, waga, tatuaż, zdjęcia. Zdecydowanie to najważniejsze kwestie, jeśli chodzi o popularną kobietę. Kim jest Patrycja Wieja? Jeśli są jeszcze takie osoby, które poszukują informacji na jej temat, to dobrze trafiliście. Podrzucamy je w tym miejscu. Niewątpliwie największą sławę przyniósł jej udział w programie Projekt Lady. Wygrała będąc tam podopieczną Małgorzaty Rozenek. Zanim pojawiła się w show skupiała się głównie na treningach fitness. Jako instruktorka zajmowała się zajęciami na trampolinie.

Patrycja Wieja - kim jest?

Patrycja Wieja ma tytuł na kierunku wychowanie fizyczne, ale jak donosi TVN zarabiała w Niemczech jako tancerka klubowa. Jedną z jej ulubionych wokalistek jest Miley Cyrus. Oprócz treningów fitness uwielbia taniec. Jak się okazuje ma również inną pasję. Mowa o MMA, w którym postanowiła sprawdzić swoje siły. Już niedługo zobaczymy Patrycję Wieję w oktagonie, podczas gali Fame MMA. Zwyciężczyni Projekt Lady przyjęła wyzwanie Karoliny Brzuszczyńskiej.

Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Patrycja Wieja - wiek

Ile lat ma Patrycja Wieja? Wiek modelki, trenerki fitness i zawodniczki Fame MMA jednocześnie, nie jest tajemnicą. Patrycja Wieja urodziła się 2 czerwca 1991 roku. Jej rodzinne miasto to Bielsko-Biała.

Patrycja Wieja - wzrost

Patrycja Wieja ma około 162 centymetrów wzrostu. 

Patrycja Wieja - partner

Patrycja Wieja jest w związku z przystojnym żołnierzem, który ukrywa się pod nazwą @militarycouple.pl na Instagramie. Para chętnie dzieli się momentami ze swojego życia, wrzucając na swoje profile wspólne zdjęcia.

Patrycja Wieja - waga

Waga Patrycji jest dużą tajemnicą. Odkryjemy ją przed wami, gdy tylko zawodniczka zacznie się przygotowywać do walki na Fame MMA. Sądząc jednak po tym, że jej rywalką na jedenastej odsłonie gali jest Way of Blonde panie wniosą na wagę tyle samo kilogramów. Po ostatnim ważeniu Karoliny Brzuszczyńskiej przed galą Fame MMA 9 dowiedzieliśmy się, że było to 56 kilogramów. 

Patrycja Wieja - tatuaż

Patrycja Wieja ma niewielki napis, tatuaż w okolicy szyi. Za jego sprawą nie mogła dostać się do wojska. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Obrony Narodowej z dnia 24 stycznia 2018 r., w sprawie orzekania o zdolności do czynnej służby wojskowej oraz trybu postępowania wojskowych komisji lekarskich w tych sprawach: - Kandydatów do służby w kompaniach jednostek reprezentacyjnych SZ, w Żandarmerii Wojskowej, Służbie Kontrwywiadu Wojskowego oraz Służbie Wywiadu Wojskowego, u których stwierdza się tatuaże w widocznych miejscach, szczególnie na twarzy i dłoniach, należy kwalifikować jako niezdolnych.

Patrycja Wieja - zdjęcia

Patrycja Wieja robi furorę na Instagramie. Jej profil, tylko w tym serwisie śledzi ponad 142 tysiące osób. Jej zdjęcia na co dzień mają od 2-5 tysięcy polubień. Absolutny rekord pobiła fotką informujacą o tym, że dołącza do ekipy Fame MMA i zobaczymy ją w klatce podczas jedenastej odsłony gali.

Najnowsze