Olimpiada 2020 - terminarz. Kiedy i o której poszczególne konkurencje? [DATY, GODZINY]

i

Autor: pexels.com Olimpiada 2020 - terminarz. Kiedy i o której poszczególne konkurencje? [DATY, GODZINY]

Olimpiada 2020 - dyscypliny. Starty Polaków niedziela 8.08.2021 [PROGRAM]

2021-08-08 0:11

Olimpiada 2020 to wielkie emocje nie tylko dla biorących w niej udział sportowców, ale również kibiców, którzy nierzadko zarywali noce, by kibicować swoim reprezentantom. Ci nie zawiedli. Polska ma jeszcze szansę na zwiększenie liczby zdobytych medali w niedzielę, 8 sierpnia. W jakiej dyscyplinie? O której oglądać zmagania?

Olimpiada 2020 to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie sportowe w tym roku. Miliony osób z całego świata śledzą rozgrywające się w Japonii Igrzyska Olimpijskie, w których udział biorą najlepsi z najlepszych zawodników. Wśród walczących o złote, srebrne i brązowe medale sportowców nie zabrakło Polaków. Przed nami ostatni dzień Igrzysk Olimpijskich w Tokio, które przysporzyły wiele emocji zarówno samym zawodnikom, jak i im kibicom. Na sam koniec polscy fani sportu będą jeszcze mogli kibicować polskim reprezentantom. Starty Polaków 8 sierpnia 2021 zamieszczamy poniżej.

Ostatni dzień IO przyniesie równie silne emocje. Starty Polaków 8 sierpnia wyglądają następująco:

  • 00:00 - maraton mężczyzn - A. Nowicki
  • 3:00 - wyścig scratch - D. Pikulik

Olimpiada 2020 - transmisja w TV i online

Igrzyska Olimpijskie można tradycyjnie śledzić zarówno w telewizji, jak i w internecie. W tym roku prawa do emisji wydarzenia mają dwie polskie telewizje: Telewizja Polska oraz Eurosport. 

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY