O której zaczyna się Fame MMA 10? GODZINA ROZPOCZĘCIA gali i pierwszej walki

O której zaczyna się Fame MMA 10? GODZINA ROZPOCZĘCIA gali i pierwszej walki
Autor: Lizakowska / Fame MMA 10 O której zaczyna się Fame MMA 10? GODZINA ROZPOCZĘCIA gali i pierwszej walki

Fame MMA 10 - godzina rozpoczęcia to jedna z najważniejszych informacji. O której zaczyna się Fame MMA 10? Zdecydowanie musicie sprawdzić tę informację, by nie przegapić pierwszej walki, która dostarczy ogromnych emocji. Jubileuszowa edycja zacznie się od mocnego uderzenia i mocnym uderzeniem się zakończy.

Spis treści

  1. O której zaczyna się Fame MMA 10? Godzina rozpoczęcia

O której zaczyna się Fame MMA 10Godzina rozpoczęcia gali i start pierwszej walki to kwestie, które interesują wszystkich kibiców, którzy wyczekują gorących pojedynków. O której początek Fame MMA 10? Takie pytania pojawiają się w głowie internautów liczących na duże emocje w starciu Don Kasjo z Normanem Parke. Zawodnicy zmierzą się w formule bokserskiej pięć rund po trzy minuty. Godzina rozpoczęcia Fame MMA 10 na żywo interesuje również wszystkich wyczekujących na rozwiązanie konfliktu pomiędzy Mateuszem Murańskim a Arkiem Tańculą. Od kilkunastu tygodni na tej linii działo się bardzo dużo. W trakcie jubileuszowej gali dojdzie również do pojedynku kobiet. Marta Linkiewicz o mistrzowski pas federacji zmierzy się z partnerką Artura Szpilki, Kamilą Wybrańczyk. Pas natomiast spróbuje obronić Dawid Malczyński, który zmierzy się z Adrianem Polańskim. Nie możecie tego przegapić, dlatego zobaczcie, o której zaczyna się Fame MMA 15.05.2021

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

O której zaczyna się Fame MMA 10? Godzina rozpoczęcia

O której start Fame MMA 10? Godzina wydarzenia znana jest od kilku tygodni, kiedy to wystartowała sprzedaż PPV na pełną galę. Studio przed Fame MMA rozpocznie się o godzinie 19:30. Wtedy poznamy opinie współwłaścicieli federacji, czyli Wojtka Goli, Krzysztofa Rozpary i Michała Boxdela Barona. Natomiast pierwsza walka odbędzie się w okolicach godziny 20:00 lub chwilę po. Warto pamiętać, że walki na Fame MMA 10 za darmo będą pokazane. 

Najnowsze