MARCIN NAJMAN - DON KASJO: GODZINA. O której godzinie walka na Fame MMA 8?

Marcin Najman - Don Kasjo: GODZINA. Kiedy i o której godzinie walka na Fame MMA 8?
Autor: Accredito.com / materiał prasowy / YouTube.com/FAME MMA Marcin Najman - Don Kasjo: GODZINA. Kiedy i o której godzinie walka na Fame MMA 8?

Marcin Najman - Don Kasjo: o której godzinie walka? Jeśli szukacie odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiliście. Podrzucamy wam szczegóły, dzięki którym nie przegapicie hitowej walki na Fame MMA 8.

Spis treści

  1. Najman - Don Kasjo: walka na Fame MMA 8
  2. Najman - Don Kasjo: GODZINA, o której walka 21.11.2020?

Marcin Najman - Don Kasjo: GODZINA. Zastanawiacie się, o której godzinie walka Najman Don Kasjo na Fame MMA 8? Koniecznie ustawcie przypomnienie w telefonie, by nie przegapić tego starcia wywołującego u tysięcy kibiców gęsią skórkę. Najman Don Kasjo 2020 to walka, która miała odbyć się na jednej ze wcześniejszych gal. Ostatecznie udało się skonfrontować tych zawodników podczas ósmej odsłony wydarzenia. Walka Najman Kasjo odbędzie się w formule bokserskiej. Pojedynek został zakontraktowany na trzy rundy, ale zarówno Marcin Najman, jak i Kasjusz Życiński, zapowiadają, że zakończą starcie przed czasem.

To będzie pierwsza runda. Pobudka będzie dla niego bardzo bolesna. Co on może wiedzieć o nokautowaniu? Nic! Dowie się, jak mu powiedzą KO 21 listopada - powiedział Najman w rozmowie z Super Expressem.

Najman - Don Kasjo: walka na Fame MMA 8

O tej walce było głośno jeszcze przed FAME MMA 7. Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej, małych rękawicach. Marcin Najman nie może zlekceważyć swojego rywala. Don Kasjo ma za sobą czwarty imponujące starcia dla federacji Fame MMA. Adrianem Polańskim, Dawidem Ambroziakiem i Maciejem Ratajem. Trzech już zlałem, teraz będzie czwarty w postaci Marcina Najmana - powiedział Kasjusz Życiński w rozmowie z Andrzejem Kostyrą z Super Expressu.

Najman - Don Kasjo: GODZINA, o której walka 21.11.2020?

Najman - Don Kasjo 21.11.2020 to przedostatnia walka w karcie walk Fame MMA 8. Zawodnicy zawalczą tuż przed walką wieczoru, którą został pojedynek pomiędzy Kacprem Błońskim a Marcinem Dubielem. Łącznie w karcie walk znalazło się dziesięć pojedynków a gala rozpocznie się o 19:30. Oznacza to, że zawodnicy wejdą do klatki w okolicach godziny 22:30/22:40.

Dariusz Michalczewski: Jestem fanem DON KASJO! Vlog Andrzeja Kostyry
Najnowsze