O KTÓREJ gra Iga Świątek DZISIAJ 5.10.2022? O której godzinie mecz Świątek? [GODZINA]

i

Autor: AP/Associated Press/Frank Franklin II/East News O KTÓREJ gra Iga Świątek DZISIAJ 5.10.2022? O której godzinie mecz Świątek? [GODZINA]

O KTÓREJ gra Iga Świątek DZISIAJ 5.10.2022? O której godzinie mecz Świątek? [GODZINA]

2022-10-05 11:57

Australijka Ajla Tomljanovic będzie rywalką Igi Świątek w drugiej rundzie halowego turnieju WTA 500 na kortach twardych w Ostrawie. Najwyżej rozstawiona polska tenisistka wcześniej miała "wolny los". To pierwsza impreza, w której zagra po triumfie w US Open. O której godzinie mecz Igi Świątek? Kiedy gra Iga Świątek? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. O której gra Iga Świątek dzisiaj 5.10.2022? [GODZINA]

O której gra Iga Świątek dzisiaj 5.10.2022? O której godzinie mecz Świątek?  Polka rusza na podbój kolejnego turnieju i życiowego sukcesu. Zagra z Tomljanovic, która niedawno, w pierwszym secie meczu z Chinką Shuai Zhang miała nieco problemów, jednak zwyciężyła 6:3. Drugą partię całkowicie zdominowała. Prowadziła już 5:0, jednak w końcówce lepiej zaczęła grać Zhang. Ostatecznie Tomljanovic także wygrała 6:3. Zajmująca 34. pozycję w rankingu WTA Australijka, która w tegorocznym US Open dotarła do ćwierćfinału, do turnieju głównego w Ostrawie awansowała z kwalifikacji. Do tej pory 21-letnia Świątek i urodzona 29 lat temu w Zagrzebiu Tomljanovic grały ze sobą dwukrotnie, za każdym razem podczas imprezy w Toronto, w 2019 oraz 2022 roku. W obu spotkaniach triumfowała Polka.

Iga Świątek - wiek, mama, zarobki, prywatnie, rodzice, wzrost, chłopak. Kim jest?

7 FAKTÓW O MUNDIALU W KATARZE | ESKA XD - Radio Eska #57

O której gra Iga Świątek dzisiaj 5.10.2022? [GODZINA]

Do Czech Polka przyjechała bez trenera Tomasza Wiktorowskiego. Jej sztab ma trochę czasu na odpoczynek przed intensywną końcówką sezonu w Stanach Zjednoczonych. Zrobiliśmy tak też w Dubaju i Stuttgarcie. Mamy wypracowane swoje schematy, a trener jest zawsze dostępny. Mimo jego nieobecności na miejscu wciąż będziemy pracować pod kątem taktyki i przygotowań do kolejnych spotkań. Uważam, że nieco dłuższy pobyt w domu wyjdzie na dobre i pozwoli z większą świeżością pojechać do USA, podkreśliła liderka światowego rankingu.

Turniej w Ostrawie jest pierwszym, w którym polska tenisistka weźmie udział po triumfie w wielkoszlemowym US Open. Mecz z Tomlajnowić odbędzie się 5 października po godzinie 16:00. Tenisistki zagrają jako trzecie w kolejności po meczu  Rogers vs Krejcikova i Muchova vs Haddad Maia.

Sonda
Czy Iga Świątek wygra w przyszłości Wimbledon?