O której gra Iga Świątek 4 RUNDA Australian Open 2023? Kiedy gra Świątek na żywo?

2023-01-20 11:52
O której gra Iga Świątek: 4 RUNDA Australian Open 2023. Kiedy gra Świątek na żywo?
Autor: Asanka Brendon Ratnayake/Associated Press/East News O której gra Iga Świątek: 4 RUNDA Australian Open 2023. Kiedy gra Świątek na żywo?

Godzina meczu Igi Świątek 2023 mocno interesuje polskich kibiców, którzy kibicują i trzymają kciuki za 21-latkę. Tenisistka z Raszyna w drugiej i trzeciej rundzie pokazała się z doskonałej strony i udowodniła, że będzie się liczyć w walce o ostateczne zwycięstwo Australian Open. Nie dała szans swoim rywalkom i bezproblemowo je pokonała nie tracąc seta. Czas na walkę o ćwierćfinał i zadanie już nie będzie takie łatwe. Wręcz będzie arcytrudne, bo na drodze Świątek stoi mistrzyni Wimbledonu. O której godzinie gra Świątek? Kiedy mecz w 4. rundzie AO 2023? Harmonogram do sprawdzenia na naszej stronie.

O której gra Iga Świątek? 4 runda Australian Open 2023 na żywo będzie emocjonować kibiców, bo to już kluczowy moment rozgrywek. Na tym etapie nie ma słabych zawodniczek, które awansowały do dalszej rundy za sprawą dużego szczęścia. Wykazały się umiejętnościami, dobrą formą i świetną grą w trzech poprzednich starciach. Tak było właśnie w przypadku polskiej tenisistki, która w pierwszej rundzie wygrała z Jule Niemeier, w drugiej rundzie pokonała Camilę Osorio, a w trzeciej okazała się dużo lepsza niż Cristina Bucsa. Kiedy najbliższy mecz Igi Świątek 2023? Teraz czas na walkę o ćwierćfinał, a na drodze Polki stoi kazachska zawodniczka Jelena Rybakina. Dwudziesta druga zawodniczka światowego rankingu w poprzednim spotkaniu zwyciężyła z notowaną na trzynastym miejscu Danielle Collins. Mecz Świątek Rybakina na żywo koniecznie musicie oglądać.

Iga Świątek GODZINA meczu 4 runda. O której gra Iga Świątek?

Godzina meczu Igi Świątek 2023 interesuje kibiców, którzy liczą, że nie będą musieli zarywać nocy. Oczywiście ci najwierniejsi się poświęcą i obudzą się po to, by kibicować liderce światowego tenisa. Plan gry nie został jeszcze przedstawiony przez organizatorów, dlatego też nie wiemy, o której panie wyjdą na kort. Damy Wam znać, gdy tylko się tego dowiemy!

Iga Świątek KIEDY gra w 4. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek AO 2023?

Sonda
Czy zarywasz noce, by obejrzeć mecze Igi Świątek?

Iga Świątek - kiedy gra: 4 runda AO 2023

Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz 2023? Czwarty pojedynek z udziałem polskiej zawodniczki odbędzie się w niedzielę 22 stycznia. To będzie ekscytujące starcie, ponieważ jego stawką jest ćwierćfinał prestiżowego turnieju Australian Open 2023!

Iga Świątek Australian Open 2023: DRABINKA. KIEDY I O KTÓREJ gra Świątek na żywo?

Iga Świątek o memach z Lewandowskim
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze