Iga Świątek KIEDY gra w 4. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek AO 2023?

2023-01-20 13:36
Iga Świątek KIEDY gra w 4. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek AO 2023?
Autor: Dita Alangkara/Associated Press/East News Iga Świątek KIEDY gra w 4. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek AO 2023?

Kiedy gra Iga Świątek w 4. rundzie? O której godzinie gra Świątek? Niewątpliwie mecze Igi Świątek na żywo trzymają w niepewności. Choć ta teoria wcale się nie sprawdziła, jeśli chodzi o poprzedni pojedynek, bo to Polka od początku ustaliła warunki i kontrolowała spotkanie. W następnym starciu, gdy stawką jest ćwierćfinał, nie będzie już tak łatwo. Data i godzina meczu Świątek do sprawdzenia na naszej stronie!

Spis treści

  1. Iga Świątek - kiedy gra w 4. rundzie?
  2. O której godzinie gra Świątek AO 2023?

Iga Świątek - kiedy gra w 4. rundzie? O której godzinie gra Świątek AO 2023? Polka drugą i trzecią rundę wielkoszlemowego turnieju przeszła bez większych problemów. Jedynie w starciu otwarcia miała lekkie problemy z zawodniczką uznawaną za nadzieję niemieckiego tenisa, ale możliwe, że wynikały one z zaaklimatyzowaniem się do australijskich warunków. Szczególnie ostatni mecz Igi Świątek na żywo napawa kibiców optymizmem i jest dowodem na to, że zagra ona o najwyższe cele. Tenisistka z Raszyna wygrała z hiszpańską tenisistką Cristiną Bucsą 6:0, 6:1, nie pozostawiając jej nadziei. Wiadomo, że kolejną rywalką Polki będzie Jelena Rybakina, czyli aktualna mistrzyni Wimbledonu. Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz?

Iga Świątek Australian Open 2023: DRABINKA. KIEDY I O KTÓREJ gra Świątek na żywo?

LUKSUSOWE AUTA GWIAZD TENISA [ŚWIĄTEK, FEDERER, NADAL, DJOKOVIC] | ESKA XD - Prosto z salonu #48

Iga Świątek - kiedy gra w 4. rundzie?

Iga Świątek na żywo gra późną nocą lub wczesnym wieczorem. Wynika to rzecz jasna z różnicy czasowej pomiędzy Europą a Australią, gdzie odbywa się wielkoszlemowy turniej. I niewątpliwie, kibice, którzy oglądają mecze Igi Świątek live przeżywają ogromne skoki ciśnienia. Choć tych brakowało w drugiej i trzeciej rundzie. Polka w meczu z Camilą Osorio i Cristiną Bucsą pokazała pełną dominację. Szczególnie pojedynek o czwartą rundę Australian Open 2023 był pod pełnym dyktandem Polki: Cieszę się, że zachowywałam koncentrację, trzymałam się nakreślonej taktyki. Nie chciałam dać Cristinie okazji do powrotu w meczu,  powiedziała Świątek w rozmowie na korcie. Teraz czeka na nią rozstawiona z numerem 22. Rybakina, która wygrała z Amerykanką Danielle Collins 6:2, 5:7, 6:2. Mecz Świątek - Rybakina 2023 odbędzie się 22 stycznia, w niedzielę.

O której godzinie gra Świątek AO 2023?

Godzina meczu Igi Świątek 22 stycznia 2023 nie jest jeszcze znana. Czekamy na oficjalny plan gry, który organizatorzy przedstawią zapewne w sobotni poranek czasu polskiego. Warto dodać, że 21-letnia Świątek z dwa lata starszą tenisistką z Moskwy grała wcześniej tylko raz. W 2021 roku pokonała ją w ćwierćfinale turnieju w Ostrawie.

Iga Świątek - wiek, mama, zarobki, prywatnie, rodzice, wzrost, chłopak

Sonda
Czy zarywasz noce, by obejrzeć mecze Igi Świątek?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze