O której godzinie mecz Polska - Słowenia 18.09.2021? Kiedy początek meczu?

2021-09-17 15:08
Tokio 2020 - polscy siatkarze w obiektywie
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2021 to turniej, na który czekało wiele osób. Wszyscy liczą na to, że naszej reprezentacji uda się zdobyć tytuł. Polakom do tej pory idzie dobrze w turnieju, ponieważ awansowali do półfinału, który rozegrany zostanie w Polsce. Zagrają ze Słowenią. O której rozpocznie się spotkanie?

O której godzinie mecz Polska - Słowenia 18.09.2021? Kiedy początek meczu? Mistrzostwa Europy siatkarzy 2021 wystartowały 1 września, ale już powoli zbliżamy się do końca turnieju. Polacy mają za sobą już kilka spotkań i wszystkie udało im się wygrać. Trzeba przyznać, że nasza reprezentacja ma dobrą passę podczas tegorocznych mistrzostw. Znaleźliśmy się już w gronie czterech najlepszych drużyn i jesteśmy w strefie medalowej. Przed nami półfinałowy mecz, który odbędzie się w Hali Spodek w Katowicach. Rywalem naszej drużyny będzie Słowenia. Ostatnio z tą drużyną Polska wygrała 3:0. Czy tym razem uda się powtórzyć sukces? Wiele osób na to liczy. Zagranie w wielkim finale byłoby spełnieniem marzeń. Kibicie już nie mogą się doczekać meczu ze Słowenią. O której się zacznie?

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

O której godzinie mecz Polska - Słowenia?

Data i godzina rozpoczęcia meczu półfinałowego Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn 2021 jest już znana. Polska i Słowenia zawalczą o miejsce w finale w Katowicach. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30. O tej samej porze rozpoczną się transmisje w telewizji, o których pisaliśmy TUTAJ.

Polska na ME 2021. Wyniki meczów

  • Polska - Portugalia 3:1
  • Polska - Serbia 3:2
  • Polska - Grecja 3:1
  • Polska - Belgia 3:0
  • Polska - Ukraina 3:0
  • Polska - Finlandia 3:0
  • Polska - Rosja 3:0
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze